Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik nem kattintgatós, nem...

Létezik nem kattintgatós, nem kérdőívezős, otthon végezhető munkalehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy éve keresek otthonról végezhető munkát mellékesnek. Szeretem a főállásom, csak a fizetés nem olyan, hogy fiatalként hosszú távra tudjak tervezni.

Sok kattints erre és jó lesz neked vackot találok, de igazi, valós munkát kínáló hirdetést nemigen, vagy ha mégis, kiesek belőle, mert nem olyan a végzettségem (se programozni, se grafikai dolgokat készíteni nem tudok).

Munka mellett elvégeztem egy bérügyintéző OKJ tanfolyamot, majd a TB ügyintézőt is szeretném megcsinálni minél hamarabb, valamint főiskolán 3 félévig tanultam online újságírást.

Ezen irányokban keresgélek, egyre elkeseredettebben. Nem hogy beugrós/bedolgozó lehetőséget nem találok érdemit, semmi nincs. Remélem, mégis van, csak rosszul keresgéltem.



2017. dec. 29. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 20 évvel ezelőtt én diplomamunkákat gépeltem odahaza, de el tudom képzelni, hogy erre már egyáltalán nincs kereslet.


Esetleg tanulj könyvelést. Könyvelőkre mindig van igény.

2017. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egyelőre nem tervezem, hogy ennyire belemélyedjek a pénzügyi dolgokba. A TB ügyintézőt viszont mindenképp el szeretném végezni jövőre (de durva, pár nap múlva jövőre lesz :D).
2017. dec. 29. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Naponta megkérdezik ezt, miért nem lehet visszakeresni? Értelmes végzettség nélkül nem értem mit vársz, értelemszerűen nincs ilyen munka, kb. mindenki azt csinálná akkor. Valami értéket teremteni kell, ha semmihez nem értesz, nincs miért fizessenek.
2017. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha azt írtam volna, hogy épphogy megvan az érettségim, de jól tejelő munkát akarok neten csinálni napi 1 órát dolgozva, azt írtam volna ki. Meg ezt mellékállásnak gondoltam, tudom, hogy ilyenből se lehet megélni. Mert akkor mindenki azt csinálná, ugye.

Meg mi neked az értelmes végzettség? Soroltam pár dolgot. Meg direkt kifejtettem, mire vagyok képes a tanultak alapján, ez egyedibb szerintem, azért írtam ki a kérdést, hogy konkrétat tud-e valaki valamit, vagy hogy egyáltalán hol keressek ilyesmiket, amiket felsoroltam. A diplomám az meg ilyen téren nem releváns, mert nem vagyok pénzügyes meg IT szakember, kulturális szakterületet választottam magamnak, szeretem is csinálni, csak nem úgy fizet, hogy elköltözhessek otthonról a közeljövőben.

2017. dec. 29. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Értelmes végzettség = ebben az esetben olyan, amivel tudsz otthonról dolgozni. Akármilyen szakképzettséged van, ha nem olyan, hogy otthonról végezhető, akkor nem értem mit vársz vagy mit akarsz, mi történjen.


Millió és egy dolgot lehet otthon végezni. Programozás, grafika, tesztelés (IT területen, még mielőtt...), könyvelés, adótanácsadás, korrepetálás online (akármilyen tárgyból, amihez jól értesz), nyelvoktatás.

Menj fel pl. a freelancer,com -ra, ömlik rád az otthonról végezhető munka. Alkalmas vagy akármelyikre? Akkor meg van a kérdés is válaszolva. Akárhogy ragozzuk, ezek a lehetőséges és pint.

2017. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
csak az idődet vesztegeted és már 1 éve keresel. "valamint főiskolán 3 félévig tanultam online újságírást." ennek a mondatnak SEMMI értelme. 3 évig online újságírást? mit tartalmaz egy újság 3 dolgot - hírdetést/véleményt/tényközlést (jobb esetben...) egyik sem olyan fogalom amit tanulni lehet mert minden ember alap járaton tud tényt közölni és véleményt írni a hírdetést meg a hírdető írja meg - az oldalról is csinálhatnál egy blogot nem kell hozzá semmilyen végzettség. csak elvesztegetted az idődet azzal hogy elvégezted azt a tanfolyamot, azért végezted el mert elhitették veled azt hogy neked szülséged van rá arról a dologról amire nincs szükséged hogy ők az idődet és pénzeid elvegyék, te meg gyengeelméjű módjára a tények ellenére hittél nekik.
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hitettek el velem semmit, magamtól végeztem el a tanfolyamot, terveim vannak, és nem csak az online munka.

A többire nem kívánok reagálni.

2017. dec. 29. 15:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elmondom ezekhez a kérdésekhez, hogy de igen, van ilyen. Én pl webáruház admin vagyok mellékállásban, otthonról, kötetlen munkaidőben csinálom. Menedzselem a termékeket, árakat, adatokat, fényképeket, akciókat, híreket a honlapon, facebookon. Mivel többszáz webáruház van, gondolom nem én vagyok az egyetlen ilyen ember az országban, aki ezt csinálja. Semmilyen végzettség nem kell hozzá, csak egy kis értelmesség és problémamegoldó képesség, önállóság. Van a webáruháznak egy admin felülete, oda kell feltölteni a dolgokat, én speciel excelben dolgozom, azt kell hozzá tudni kezelni.
2017. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyere fel facebookon a bérszámfejtők klubja csoportba, ott szoktak mások is keresni otthonról végezhető (bedolgozó) bérszámfejtést. Számfejtett emberek száma alapján történő díjazással. Azt sajnos nem tudom, mekkora sikerrel találnak, illetve, hogyha a szakmában dolgozol, mennyire tudsz számfejtési időszakban bevállalni még X főt, de egy próbát megér. Illetve, ha már jól kitanultad a szakmát és szereted is, lehetsz online tanácsadó akár, én most mellékesként valami hasonlót próbálok felfuttatni. Még nagyon az elején járok, de legalább ezzel is tanulok.
2017. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm.
2017. dec. 30. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!