Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sparba eladó -pénztáros...

Sparba eladó -pénztáros pozitcióba milyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Munkarend hogy nézki ?

Gyakorlatban hogy zajlik ennek a pozitciónak menete?

Egyik nap tölteni másik nap kasszázni? Vagy lehet választani, hogy melyiket szeretném csinálni?



2023. jan. 27. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

*pozíció!

Amúgy elég gyakran cserélődnek ott az emberek, úgyhogy túl jó nem lehet.

2023. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Amit épp csinálni kell azt csinálod. Nincs előre megszabva. Az összer bolthálózat között a spar, cba és prima a leggázabb.
2023. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
robot
2023. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lélekölő éhbérért
2023. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem lehet túl jó. Már elköltöztem így csak ritkán látom de még régebben gyakran és mindig felb.aszott az egyik nő, aki a szüleimhez közeli Sparban dolgozik. Ilyen... Nem is tudom megmondani milyen feje van mindig. Mosolyog picit de nem boldog mosoly, inkább ilyen f.aszom kivan az egésszel fej, amit takarnia kell, de nem tud. Egy szót sem mond soha ha fizetek nála. Nem köszön, nem mondja, mennyi az ár, nem köszöni meg, ha fizetek. Undorító az ilyen és biztos itt vált ilyenné. Teljesen levegőnek nézi az embert. Szerintem 15-20 éve ott van. A többiek meg gyakrabban cserélődnek.


Úgyhogy szerintem ne menj, ha van más lehetőség.

2023. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#5:


Azért undorító, mert nem köszöni meg, hogy fizetsz neki? Ugyan mi alapján, édesapa? Talán az ő zsebébe rakod a pénzt?

2023. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok Aldiba és Sparba, mert a kettő között lakom. Az elmúlt pár évben előbbiben alig cserélődött dolgozó kb ugyanazokat látom, míg a Sparban folyamatosan újakat látok. Gondolom nem véletlenül.
2023. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Próbaidős vagyok jelenleg a sparban, kasszásként.

Monoton, unalmas munka. Még mosdóba sincs idő kimenni. Beültetnek a kasszába és üljél ott végig 8 órán keresztül.

Senkinek nem ajánlom!

febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Még mindig valami 5-6 hónap a próbaidő? Valaki mesélte kb egy éve nem akartam elhinni, azt hittem ilyen hosszú a kereskedelemben nincs ( állami szféra más ott nekem is 6 hónap volt).


SPAR amúgy olyan nincs szerintem, ahol ne látnám kirakva kasszást keresnek durva körülmények lehetnek.

márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!