Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent a wellness marketin...

Mit jelent a wellness marketing? Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Állást keresek és egyszer csak felhívott egy nő, hogy egy fejvadász cégtől kapta meg a telefonszámomat és az elérhetőségeimet.Állást ajánlana nekem. Wellness marketinggel kellene foglalkoznom. Nem mondott cégnevet csak, hogy egy jólmenő vállalatról van szó. Szerintetek értékesítés?Ja és még annyit ki húztam belőle, hogy van fix és utána jutalék...ezért vagyok tanácstalan. Félek ilyenekbe belevágni mert mi van ha 3 hónap próbaidő után meg kirúgnak??
2010. okt. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez is MLM.szerez b embereket,h menjen wellnesezni,stb.

nem rendes munkahely....amugy tuti vmi ismerős adta meg a számodat,nem fejvadász.

2010. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, majd kapsz bruttó 50 ezret + jutalék. Engem is szoktak hívni, ajánlanak 3-4 napos wellnes hétvégét egy szállodában mondjuk 40 ezerért (amúgy ha nem ők ajánlják, akkor 60 ezer), de ezért végig kell hallgatnod egy 3 órás előadást, a szállodában, fix időpontban, ahol nyomulós ügynökök rád akarnak tukmálni üdülési jogot, vagy akármit.. A lényeg, hogy mikor tavaly megtudta a marketinges hölgy, hogy kismama vagyok pocakkal, akkor mondta, hogy inkább mi ne menjünk.. Nem értettem miért. Mondta, hogy némelyik ügynök olyan nyomulós ott a szállodában ,hogy nehogy stressz érjen, és beinduljon a szülés.. No comment. Bár nem biztos, hogy ennyire rossz, nekem nem szimpi. (szerintem sokan igent mondanak rá, mint anno én is).
2010. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háá. Van egy kis tapasztalatom álláskeresésben.


Ahol nem árulják el a cég nevét, oda NEM SZABAD MENNI!!!


Mert az mind ez a lehúzós, legyél vállalkozó (nem kell bért fizetni neked), szervezd be az ismerőseidet, áldozd rá az összes kapcsolatodat típusú játék.

Ha olyan munkát keresel, amiből meg tudsz élni, akkor hagyd őket a fenébe. El lehet ezzel játszadozni, de csak akkor, ha nem sajnálod, hogy a régi barátságaid esélyesen rámennek, valamint ha nem zavar, hogy iszonyú sok időt áldozol valamire, amiből egyáltalán nem biztos, hogy fogsz pénzt látni. Nyugi, a fixet is ügyesen ki tudják kerülni :S

2010. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Nem is hívtam vissza őket!
2010. okt. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!