Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért teszi ezt a kormány...

Miért teszi ezt a kormány azokkal a dolgozókkal akik az országot alapvetően működtetik, és a cikkben az oktatás és eü meg sincs említva? link

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 30. 11:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hetet voltam postás, és a bolondok felszolgálónak jelentettek be feor szerint :D


Na ennyit a postáról is...

2023. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

10 év közszférás múlttal a hátam mögött kijelentem: a közszférában csak semmitérő beszari máshova nem kellő ócska szar gerinctelen alak dolgozik.

Azért vannak ott mert sehova máshova se kellenek. És pont ezért lehet velük bármit megtenni mert úgyse mennek el. Hova is mennének.


seggnyaló link józsik, szarkavarók turmixgépek stb stb. Az emberiség pöcegödre. A sheova se kellő szemét az mind itt landol.


És ez rám is értendő, szerencsére 1 éve nyugdíjas vagyok.

2023. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5: a postásokat mind ki lehet rúgni, egyiknek a munkája se egy forintot se. Az összes szolgáltatását töredékáron megoldja a piac, ezerszer jobb minőségben. A MÁV? Most komolyan? Ahol az a nagy szó, ha a vonat csak fél órát késik? Hagyjuk már.
2023. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A Máv nem csak embereket szállít...


Lehet szívnád a fogad, ha nem érkezne alapanyag a gyárakba, üzemekbe...

2023. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"A Máv nem csak embereket szállít...“


Sőőőőőt... a máv bevételének nagyobbik része bőven nagyobbik része teherforgalom. ha ők nem lennének, egy zsömlét se lehetne kapni a boltokban... mert már a liszt se jutna el a péküzemekbe...

2023. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szép eszmefuttatás, de a Cargo nem állami tulajgonban van.
2023. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Az összes szolgáltatását töredékáron megoldja a piac, ezerszer jobb minőségben."


A leveleket senki nem viszi ki a postás helyett de ide tartozik a nyugdíj utalvány, újságok hihetetlen hogy nyomtatott újságot még vesz valaki.

2023. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17: a nyomtatott újságokat se a posta viszi, már nagyon régóta. A nyugdíj a rózsaszín csekken csak átok a világon. Levélkézbesítésre is lennének olcsóbb megoldások.
2023. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De igen pl színes rtv, kiskegyed, füles, nép szava, magyar narancs, mandíner

Rózsaszín csekk szaknyelven nyugdíj utalvány a nyugdíjasok többsége a kézpénzt preferálja feleslegesnek tartja bankkártyát és át tudja venni mert otthon van egész nap.

Levélkézbesítés lehetne olcsóbb meg egyszerűbb de ez még a jövő zenéje.

2023. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: 10 éve dolgoztam egy újságnál, biztosan tudom, hogy nem a posta viszi ki, hanem saját szolgáltatójuk van. Pontosabban már akkor is az volt.
2023. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!