Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz friss diplomás...

Mennyire nehéz friss diplomás gyógytornászként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

A diploma megszerzését követően mennyi időbe telt állást találni?Van olyan aki végül ott helyezkedett el ahol a gyakorlatot töltötte?

A válaszokat előre is köszönöm.

(Egy gyógytornász hallgató)



2023. febr. 1. 19:02
 1/7 anonim válasza:
44%

Valószínű, hogy már az utolsó évben hívni fognak, mert hiányszakma.

Viszont a lóvé egy vicc lesz, arra készülj!

2023. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon hiányszakma, hamar találsz állást.Fizetés egy állami kórházba pl. minimál bér.Ahogy írják vicc. Egy magán helyen jó lehet vagy ausztriába menj ki. Ismerek olyanokat, akik viszont másodállásban vagy feketén otthon vállalnak gyógytornát.Van aki magán vállalkozásban csinálja.
2023. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Az előttem lévő butaságot írt

Állami kórházakban a diplomás szakdolgozók igen jól keresnek, bértábla van. Amit csatolok. A gyógytornász ha Bsc diplomája van F 1 kategóriával kezd, ha Msc végzettségű akkor H 1-ben kezd. Plussz pótlékok ami intézménytől és osztálytól függ.


[link]

2023. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát kinek mi a jó kereset diplomával.Gyógytornász szak sem a legkönnyebb. Dolgoztam kórhazban, diplomával, igazgatóságon.Bele látok az egészségügybe rendesen.Most műszaki területen vagyok versenyszférában,csak 5 éve, de több a fizum, mint a bértábla legmagasabb bére.Most lesz emelés még.
2023. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell a versenyszférát idehozni, mindenki tudja hogy ott több a bér.
2023. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Milyen végzettség kell oda? Van felvétel?:)
2023. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Gyógytornász vagyok, egyáltalán nem hiányszakma... :D Talán magánban könnyen elhelyezkedhetsz, de állami szférában nem igazán, max ha van ismerősöd. Vagy már sok tapasztalatod.
2023. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!