Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb milyen gyorsan lehet...

Kb milyen gyorsan lehet bekerülni Szegeden a Wolthoz, biciklis futárként?

Figyelt kérdés

Munkahelyváltáson gondolkodom. Jelenleg nagyon fontos számomra a rugalmas munkaidőbeosztás, ezért a Wolt futárkodás lenne nekem a legszimpatikusabb. Viszont a jelenlegi munkahelyemen 2 hónap a felmondási idő. A Wolthoz elküldtem már a jelentkezésemet, várom az emailt amiben elküldik a videóanyagot és a további infókat.

Mennyire van túljelentkezés, kb mennyi időbe telhet, mire felvesznek valakit? Az a baj hogy így látatlanban nem merem beadni a felmondásomat, viszont azt se szeretném, hogy egyszer csak felvesznek aztán én még csak akkor adom be a felmondást és akkor kezdődik csak el a 2 hónap.

Tapasztalatok esetleg? Másik városokból is szívesen olvasok tapasztalatokat, de leginkább Szeged érdekelne.



2023. febr. 3. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hívd fel őket rejtett számon kamu névvel és kérdezd meg.
2023. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem azonnal felvettek, bár nekem alapból volt egyéni vállalkozásom.
2023. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem erre ne alapozz, én novemberben, mikor munkanélküli voltam, jelentkeztem, mindkét "nagyhoz", és nem kaptam visszajelzést. Lehet, hogy most épp gyorsabban be lehet kerülni, viszont ez is azt mutatja hogy totál kiszámíthatatlan.

Én inkább megtartanám a meglevő melómat, legrosszabb esetben párhuzamosan csinálnám a kettőt.

Autósként jelentkeztem egyébként, ez nem tudom előny vagy hátrány lett volna, szerintem ez is kiszámíthatatlan.

2023. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz erre a kérdésre, bár én mellékállásban gondolkozom ezen, Szegeden.
2023. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!