Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6% béremelés után érdemes...

6% béremelés után érdemes lenne váltani?

Figyelt kérdés
Mérnökként, műszaki területen dolgozok egy közepes méretű multinál, ahol 6% béremelést adnak. Ez nettóban 20ezer Forintot jelent. Ilyen infláció után én ezt elég alacsonynak tartom, főleg azok után,hogy milyen kompenzációt ad egyik-másik cég. Szerintetek egy éves munkaviszony után érdemes lenne ismét váltani?

2023. febr. 3. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet ám mindenki villamos vagy IT-s mérnök, hogy sokat keressen.

Szóval nem tudom, hogy miért csodálkoznak páran azon, hogy 300 körül is van ám mérnöki bér.


Nem egy vidéki építészmérnökről hallottam amúgy aki évek utan is ilyen 350 körül keres .

2023. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egy vidéki építészmérnökről hallottam amúgy aki évek utan is ilyen 350 körül keres ."


Tudod az ember azért tanul, hogy jobban éljen, nem is értem ezt a fajta droid mentalitást.

2023. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni lehet , aztán más kérdés hogy a piacon mekkora hiany van az adott szakmából. Mert ha nincs és talalni olcsón is embert akkor nem fog senki jó bért adni azert mert te tanultál. Mernoki teruleten belül lassan már csak tényleg az info-villany-mechatro trió éri meg, és talán még a gépész valami tényleg nagy auto vagy gepgyarto multinál.
2023. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk videken egy epitesz, környezet, élelmiszer vagy hasonló mérnök esetében kinezem, hogy 300 nettonak is örülnek.
2023. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!