Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi nettó fizetésed?...

Mennyi a havi nettó fizetésed? Részletek lenn

Figyelt kérdés

1.: Mennyi a havi nettó fizetésed?

2.: Milyen végzettséged van?

3.: Mit dolgozol?

4.: Mennyit dolgozol egy hónapban, illetve hány műszakban?

5.: Van-e mellékállásod, ha igen mi az, és mennyit hoz?

6.: Milyen kiadásaid vannak?

7.: Mennyit tudsz spórolni havonta?

8.: Elégedett vagy-e összességében a munkáddal?

9.: Mennyit utazol a munkahelyedre?

10.: Budapesten, egyéb városban vagy faluban keresed az adott összeget?



2023. febr. 5. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
94%

Én az első válaszadó vagyok. Tegyük azért hozzá, hogy a pénzügy szekciót nagyobb eséllyel látogatja az akinek van.. szóval nem feltétlen meglepő, hogy ha gyakoriról átlagoolnál, irrealisan magas atlagfizut kapnál.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet kamu a válaszok között.

2023. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
0%
3300font hetente. irorszag.
2023. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
13%
Itt szerintem a frusztraciojat inkabb az az incel proli eli ki aki azt hiszi hogy pont a hasonszoru prolik fognak ebbe a kategoriaba kommentelni. Lehet mas hazudik de en ennyit keresek, ha fejed tetejere allsz akkor is, de figyi haver, nezz fel kiszamolora is, oda is bekommentelheted hogy hazudnak akik oda beirjak a fizetesuket, elvileg a te ismeroseid csorok, ezen logika menten magyarorszagon mindenki az...
2023. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
94%

1. Az alapbérem nettó 818.755 Ft.

Ehhez jön az ügyeleti bér, ami változó. Összesen 1,3-1,7 millió között kapok.


2. Szakorvos vagyok.


3. Szakorvosként dolgozom állami intézményben, fekvő- és járóbeteg ellátásban is.


4. Alapvetően 08:00-tól és 16:00-ig tart a munkaidőm, ehhez jön az ügyelet (hétköznap 16 óra, hétvégén 24 óra). A havi ügyeleti szám változó, átlag 5, amiben 1 vagy 2 hétvégi nap van.


5. Nincs.


6. Rezsi, étkezés, háztartás, autó fenntartása, sport, szórakozás/utazás, egészség. Gyermekem/háziállatom nincs.


7. Nem annyira figyelem, de havi szinten 1 milliót biztosan el szoktam tudni rakni, viszont évente egyszer-kétszer utazásra nagyobb összeget költök.


8. Elégedett vagyok. Szeretem a munkám, és több szar munkahely után most jó helyen dolgozom.


9. Autóval kb. 7-10 percet.


10. Kisebb városban.

2023. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

24-es vagyok.

32 éves, férjem van, gyerekünk nincs.

2023. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

1.: 410 ezer


2.: Érettségi és egyetemen hallgatói jogviszony. Tehát diákmunkában vagyok és SZJA visszatérítés nélkül 160 órával ennyi a keresetem.


3.: Programozó


4.: 160 óra, de ha kevesebbet, akkor annyival kevesebb a pénz.


5.: Nincs.


6.: Csak albérlet, minden mást szülői segítséggel fizetek.


7.: Technikailag ha semmire sem költenék albérleten kívül, amit megtudnék csinálni, akkor kb 340 ezret tudnék félre rakni.


8.: Eddig tetszik. Nem rég váltottam.


9.: 20 perc, de sokszor otthonról csinálom.


10.: Budapesten.

2023. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon egyszerű. Ahogy előttem is írták a pénzügyes és az akinek van mit forgatnia nagyobb eséllyel nézi a pénzügyi topikot, valamint a különböző netes forumókon jellemzően az informatikusok aktívabbak. Ráadásul pont nem gondolnám hencegésnek az egészet amikor anonim az egész, ezért mertem én is kiírni mennyit keresek. Amit itt látsz nem átlag, ennyire egyszerű.
2023. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
81%

1. 450.000Ft. + egy 13. havi bérnek megfelelő éves cafeteria összeg.

2. Szoftverfejlesztő

3. Ugyanezt.

4. Kereken 160-at, nincs túlóra.

5. Nincs, eddig nem éreztem szükségét.

6. Kaja, valamint egy alacsony fenttartású albérletnek a fele.

7. 150-200 ezret attól függ mennyit költök az adott hónapban szórakozásra/luxusra.

8. Imádom a munkám. Fizetett hobbi a számomra.

9. Pár megállót.

10. Értelemszerűen Budapest.

11. 2X eleje, a kérdés többi részére mind nincs a válasz.

2023. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez, valami felmérés?


1.: Mennyi a havi nettó fizetésed? 281 ezer.


2.: Milyen végzettséged van? Nem férne ide ki az összes, de maradjunk annál, hogy közgazdasági vonal a leginkább érintett.


3.: Mit dolgozol? Tartozásokat hajtok be.


4.: Mennyit dolgozol egy hónapban, illetve hány műszakban? Napi 8 óra hétfőtől péntekig, egy műszakban.


5.: Van-e mellékállásod, ha igen mi az, és mennyit hoz? Nincs.


6.: Milyen kiadásaid vannak? Rezsi, hitel nincs.


7.: Mennyit tudsz spórolni havonta? Változó, mostanában inkább a "nem sikerül".


8.: Elégedett vagy-e összességében a munkáddal? A munkámmal teljesen, nagyon szeretem.


9.: Mennyit utazol a munkahelyedre? 25 kilométert csak oda.


10.: Budapesten, egyéb városban vagy faluban keresed az adott összeget? Megyeszékhelyen.


11. Van család, férj, feleség? Van családom.

2023. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
39%
Üzenem annak a válaszolónak, aki csodálkozik a mesésé béreken, hogy nem kell, itt mindenki azt mond, amit akar, inkább nevess egy jót rajtuk, mást nem tudsz csinálni. Ez a Gyakoriverzum, itt mindenki lehet Amerika kapitány vagy éppen milliomos programozó, aztán meg felébred és megy három műszakba a gyárba vagy a portásfülkébe. Ezzel most nem mondom, hogy mindenki hazudik, de sokan, nagyon sokan!
2023. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!