Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi nettó fizetésed?...

Mennyi a havi nettó fizetésed? Részletek lenn

Figyelt kérdés

1.: Mennyi a havi nettó fizetésed?

2.: Milyen végzettséged van?

3.: Mit dolgozol?

4.: Mennyit dolgozol egy hónapban, illetve hány műszakban?

5.: Van-e mellékállásod, ha igen mi az, és mennyit hoz?

6.: Milyen kiadásaid vannak?

7.: Mennyit tudsz spórolni havonta?

8.: Elégedett vagy-e összességében a munkáddal?

9.: Mennyit utazol a munkahelyedre?

10.: Budapesten, egyéb városban vagy faluban keresed az adott összeget?



2023. febr. 5. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
73%
Ezt ugyan úgy magadra veheted te is. Azért mert a te világodban nincs senki aki Br500 felett keres, az nem azt jelenti, hogy nincs is. :)
2023. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
24%
brutto 500 alatt tenyleg csak a legalja munkak jutnak..
2023. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
74%
Én egy munkát se neveznék aljamunkának és nagyon sok munka fizet br500 alatt. Van ami jóval alatta van ami jóval felette, ilen a világ. Szerencsére olyan is, hogy ha akar tenni az ember azért, hogy többet keressen akkor van rá lehetősége.
2023. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
30%
31! Ez tudod igaz, csak kicsit furcsa, hogy itt amikor ilyen kérdések vannak a válaszadók bérei nem, hogy a mediánbért szárnyalják túl sokszorosan, hanem az átlagot is, gyakorlatilag mindenki a felső decilisben tanyázik -ha már itt úgyis mindenki pénzügyes meg infós, gondolom használhatok ilyen kifejezéseket- ami feltételezve, hogy az oldal felhasználóinak bére is egyfajta normáleloszlást tükröz, -vagyis kéne- hogy valami nem oké. Az, ahogy írtam és szerintem teljesen egyértelmű is, hogy vannak itt kamusok pl. a 11., aki később "kulturáltan vitatkozott velem" lásd. "tt szerintem a frusztraciojat inkabb az az incel proli eli ki aki azt hiszi hogy pont a hasonszoru prolik fognak ebbe a kategoriaba kommentelni." -tehát még arra is lusta, hogy a magyar nyelvű billentyűzetet beállítsa, mentségére legyen mondva maga is csak azt írja, hogy érettségiig jutott, tehát lényegében véve magáról ír incel proliként, aki álmodik egy nagy fizetést magának.
2023. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy forum közönsége sose lesz reprezentativ. Persze sokan vannak sokan akik kamuznak, de most egy ilyen kérdésre 50-60 hsz ha érkezik. Még ha mind igazat is mond, az semmi. Aki pedig nem keres annyit hogy tudjon félretenni, nem nagyon fog az Üzleti topikban nézelődni.
2023. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
30%
Komemntalj be peldaul szules temaba is prolikam, latni fogod hogy mino meglepo ott foleg anyak kommentelnek... :))
2023. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%

Én őszintén bevallom, hogy jobban szeretek olyan kérdésre válaszolni, ahol pozitív dolgokat adok meg magamról, mint negatívat.


Így ha nagyon rossz keresetem lenne szerintem meg sem nyitnám a kérdést. Mivel szerintem tapasztaltomhoz és átlaghoz képest is elég jó a fizetésem, így nagyon szívesen nyitottam meg a kérdést!


Szerintem sokan vannak így, akár tudatosan akár nem.

2023. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
#36! Azèrt ha nem trollkodnád szét a kérdést sokat segítene. Nem kéne magyarázkodnia senkinek.
2023. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
32%
Nem trollkodtam szet suttyokam, bemondtam hogy 2.5 a nettom aztan jott a proli incelkedes... :)
2023. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Neked mi a bajod amúgy? Miért nem tudsz kultúráltan fogalmazni?
2023. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!