Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan szakma Magyarországo...

Van olyan szakma Magyarországon, ami nem IT, nem mérnöki szakma, és meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mivel lány vagyok nekem az építőipar kiesett, pedig abban látok még pénzt. Mérnök nem leszek mert olyan okos nem vagyok, az informatikára meg nem áll rá az agyam. Így folyamatosan nyomaszt, hogy milyen szakmát tanuljak ki, miből fogok megélni.

2023. febr. 5. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nincs, mindenki mas meghal es csak az IT-sok/mernokok maradnak eletben Magyarorszagon. Masbol nem lehet megelni.
2023. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Egy jogi, orvosi diplomával vagy egy felsőfokú idegenforgalmi/vendéglátós végzettséggel azért nehéz éhen halni, de ha nem a felsőoktatás a cél, az az aranyszabály, hogy törekedjen az ember a precíz, korrekt, hozzáértő munkavégzésre, valamint tartson lépést a haladással a szakmájában és nagy baj nem lehet. Egy profi fodrász, női szabó, ingatlanos, könyvelő, sminkes, aki adott esetben magánvállkozó, simán fel tud építeni olyan ügyfélkört, amiből meg lehet élni.
2023. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Idősápolóként Angliában nagyon nagyon sokat lehet keresni öregek otthonában és nem nehéz szak annyira, igaz 4 éves… Én ha most tanulnék tovább akkor elvégezném az alapszakot itthon, majd az 1 éves mestert Angliában.

A fizetés is nagyon jó, szállást is adnak ingyen a legtöbb helyen, ami nem munkásszálló jellegű és a technológiai fejlődés sem veszélyezteti ezt a szakmát, mint nagyon sokat…

2023. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
biztositasi ugynok
2023. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Műkörmös, kozmetikus, szempillás, fodrász, ezek kb mind 400-900 nettót is tudnak havonta.
2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
onlyfans
2023. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Kormos, gyantazo. Felesegem a gyantashoz akihez jar azt mondta hogy havi bevetele 1.5, amibol lejonnek a koltsegei. Olyan 800-1m szokott neki maradni es napi 4 orat dolgozik, csak ritkan vallal tobbet. Azzal hencegett hogy a programozó ferje sokaig kevesebbet keresett mint o.
2023. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha egyetem, akkor közgazdász, marketing, HR.

Ha ezekhez buta vagy, akkor körmös, pillás, kozmetikus, fodrász.

2023. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
#7 Nyilván programozó a férje, mi más XD
2023. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Fodrász. Barátnőmnek havi bruttó 1,5 millió mindig megvan, jobb hónapokban 2 millió is, költség minimális
2023. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!