Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2022 szeptember elején adtam...

2022 szeptember elején adtam le a jelentkezésem úgy a Foodpandánál, mint a Woltnál, azonban azóta sem kaptam semmilyen megkeresést. Nektek mennyi idő után jeleztek vissza? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

A napokban láttam,hogy a Foodpanda jelentkezesem visszavonták,elvileg valamiféle időtullépés miatt, ami kizart ugyanis heti rendszerességgel néztem, hogy van e valami újdonság. Woltnal azóta is várok a Wolt partner appban,de semmi új. Foodpandanal újra le kellett adnom így a jelentkezest, emiatt aggódom hogy még inkább eltolodik esetleg a visszajelzes.

Létezik, hogy fel év alatt sem jeleznek vissza? Nekem ismerőseim azért pár hónap után már kaptak infót,meg egyébként is 40-80 nap átlagban. Aki futarkent dolgozik vagy nemrégiben kezdett akként dolgozni, megirnatok nektek mennyi idő alatt jeleztek?

Előre köszönöm!



2023. febr. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer jelentkeztem és másnap felhívtak.
2023. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is másnap hívtak (tavaly szeptemberben volt ez). Persze Budapesten.

Valószínű Debrecenben sokszoros a túljelentkezés és kevés futárra van szükség. De régebbről én is hallottam ilyet itt Pesten hogy hónapokig kellett várni mire visszászóltak. Főleg nyáron van ez.

2023. febr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

os, a napokban kaptam visszaigazolást a Wolttól, miszerint tovább léphetek a kurzusra és a szerzodeskotesre.


Az egyeni vallalkozas letrehozasanal különféle problémák léptek fel, viszont az egyik legnagyobb az a szekhely.



Az volna a kérdésem elsősorban, hogy van itt olyan futar,akinek a vallalkozasanak a szekhelye más városban van, mint ahol futarkodik?


Jogilag ez rendben van, lehetséges így?



Másik kérdésem az volna,hogy nalatok volt a NAV ellenőrzésen? Elvileg kell menniük, csak nem tudom egyszerű futarok esetében ezt mennyire veszik komolyan.



Leirnatok a tapasztalataitokat?


Előre is hálásan köszönöm!

2023. febr. 9. 16:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy amennyiben nyitottak vagytok rá, szívesen felvennem a kapcsolatot itt valakivel akinek van tapasztalata ebben, mint futar és egyéni vállalkozó. Ha nyitott erre valaki és a továbbiakban válaszolna néhány kérdésemre, azt megkoszonnem😇
2023. febr. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!