Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiak akik direkt képességei...

Férfiak akik direkt képességeiken aluli munkákat vállalnak azoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Több ilyet is láttam, hogy basszus diplomája van, normális szakmája, amiben dolgozott is, de valami bekattan nekik és elmennek ilyen betanított színvonalú melókra mint telefonos üzletbe eladónak, futárkodni stb.,

legutóbb egyik volt kollégámat láttam aki műszaki előkészítő volt nálunk cégnél, hogy Woltozik.


Kérdezem minden rendben, de mosolyog hogy persze. Kérdezem többet keresel, aztmondja nem.


Akkor miért éri meg, nem értem.



2023. febr. 15. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok. Két diplomám van, és buszt vezetek. Eddig egyik munkámat sem szerettem ennyire. Az, hogy valaki okos, vagy legalábbis tanult, nem jelenti azt, hogy boldogulni is tud az életben.
2023. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert nincs nagy teher/felelősség ezeken a melókon.Nem nehéz összerakni..
2023. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van diplomam, de két éve olyan munkát végzek, amivel kevesebbet is keresek, viszont sokkal de sokkal jobban érzem magam. Szeretem a munkámat, azt, hogy nincs stressz, és jófejek a kollégák.

Mivel a karrier már a gyerek előtt (nő vagyok) megvolt, így a nyugalom számomra sokkal többet ér.

2023. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Az ok egyszerű. Jó képesség és jó végzettség csak egy tény. Ahhoz tenni is kell, hogy legyen belőle valami. Valaki pedig nem akar tenni (lusta) vagy a következményeit nem akarja (felelősség).

Ennyi.

2023. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, nem vettek fel sehova. Viszont valamiből meg kellett élni.
2023. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem vesznek fel sehova. Diplomázás után fél évig voltam munkanélküli, mire felvettek egy 8 általánost igénylő betanított munkára.

Hiába adtam be a jelentkezést lassan 100 helyre, nem kellek sehova. Mit csináljak?

2023. febr. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Könnyen lehet, hogy kajafutarkent ha szorgalmas többet osszeszed egyebkent. Ha meg jobban is szereti akkor nincs miről beszélni.
2023. febr. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Egy ido utan mar nincs hova gyujteni. Pl ha 4 eve senior / team lead poziban dolgozol es van mar tobb lakasod kiadva, reszvenyek is termelik a passziv jovedelmet, akkor te is el fogsz gondolkodni a valtason.
2023. febr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Futarkent akkor dolgozik amikor akar. Nincs kötött 8 órás munkarend, nincs számonkérés a főnöktől, nincs semmitmondó meetingek sokasága.
2023. febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Én is kezdem unni az irodai melómat 20 év szakmában töltött idő után. Rövidebb időre szívesen elmennék pl ikeás bútorokat szerelni, azt szeretem.
2023. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!