Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiak akik direkt képességei...

Férfiak akik direkt képességeiken aluli munkákat vállalnak azoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Több ilyet is láttam, hogy basszus diplomája van, normális szakmája, amiben dolgozott is, de valami bekattan nekik és elmennek ilyen betanított színvonalú melókra mint telefonos üzletbe eladónak, futárkodni stb.,

legutóbb egyik volt kollégámat láttam aki műszaki előkészítő volt nálunk cégnél, hogy Woltozik.


Kérdezem minden rendben, de mosolyog hogy persze. Kérdezem többet keresel, aztmondja nem.


Akkor miért éri meg, nem értem.



2023. febr. 15. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Futárként pl nagyon jól lehet keresni, lehet hogy többet kap mint az irodában
2023. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem minden embernek a pénz a legfontosabb dolog egy munkahelyen. Kereshet az ember milliókat , ha utálja amit csinál, egy idő után garantált a kiégés. Futárkodni meg nem olyan rossz meló, ha bicóval tolod akkor egy idő után egész fitt leszel tőle :D, persze ott a rossz oldala is hogy esőben, 40 fokban azért elég megterhelő.
2023. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!