Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fekete hosszú ing, fehér póló...

Fekete hosszú ing, fehér póló és fekete farmer nagyon gáz, ha pénzügyes területre megyek állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Idióta vagyok. Azt hittem, hogy az "elegánsabb" ruháim jók lesznek rám, ezért nem is foglalkoztam vele, hétfőn állásinterjú. Gondoltam ma este felprobalom a kedvencem, de konkrétan elveszek benne, mint ahogy az összes többi elegansabb ruhámban. 10 kg-t fogytam, nem gondoltam volna, hogy ennyire meglátszik. 🤦🏼‍♂️ Nagyon gaz ha így megyek, vagy holnap SOS-ben vegyek ruhát?
2023. febr. 18. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rendes zakót.
2023. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Sztem célszerű szerezned egy sima fehér inget.

Ing + farmer kombó bőven elég, sima business casual.

2023. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen jó, vegyél nyakjendőt!
2023. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
dollarjeles inget vegyel kulonben korberohognek
2023. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én bele sem férek már a ruháimba, így te még mindig jobban jártál, pucéran nem mehetnék interjúra.

Viccet félretéve, ha fontos az állás szerezz be valami okésat, az ilyen helyeken nagyon nézik a külsőt.

2023. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Számológép lógjon ki a farzsebedből.
2023. febr. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, 10kg általában elég nagy súlyvesztés, ilyenkor érdemes sűrűbben elővenni a ritkábban viselt ruhákat egy próba erejéig, hogy ne érjen váratlan helyzet.


Az öltözet, amibe belekényszerülsz, elég gyászos, de valószínű láttak már az interjúztatóid rosszabbat is. Nem lesz 10/10 az első benyomás, de valószínű annyira nem leszel alul/rosszul öltözött, hogy ezen múljon a felvétel.

2023. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!