Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú kérdés: mi a...

Állásinterjú kérdés: mi a legnagyobb gyenge pontom? Pénzügy/számvitel munkakorre jelentkezem, mit lehetne erre válaszolni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Tipikusan a gyenge pontodat lehet itt felfedni.


Mit lehetne erre a kérdésedre válaszolni?

2023. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem szereted a pörgést.
2023. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Szövegértés?

Arra kíváncsi hogy a munkában amit elvegezni készülsz mi az amiben szerinted a legtöbbrt kellene fejlődnöd. Ezt te tudod hogy mi.

2023. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt mindig elütöm vmi kis poénnal. "Kollégák szerint fárasztó a humorom." vagy vmi hasonló.
2023. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

“Túl szűk vagyok”

“Nagyon puffadok az irodai kávétól”

“Sose értettem minek nézegetni a főkönyvi kivonatot ha úgy is nulla az összege”

2023. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Lol mi honnan tudjuk, h mi a legnagyobb gyenge pontod?
2023. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valami frappans valaszt szeretnek kapni. Ami nem hat mesterkeltnek es kitalaltnak.
2023. febr. 20. 16:40
 8/14 anonim válasza:
78%
A HR portálok szerint itt az ajánlat pozícióval, a munkabírádoddal, tanulmányaiddal vagy készségeid összefüggő dolgot mondj, de ne olyan blődséget, ami kizár téged a pályázók közül. Pl.: Maximalizmusodból adódóan nem mindig sikerül összehangolni a munka és magánélet egyensúlyát.
2023. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó válasz a 8-as, valós negatívumot várnak, majdnem minden jelölt valami negatívumnak előadott pozitívumot próbál előadni.("Túl maximalista vagyok. A perfekcionizmusom miatt néha túl sok időt töltök a legapróbb részletek tökéletesítésével is.Túl sok minden érdekel stb.") HR-esként napi 30x hallani ezt a sok bullshitet, amiről világos hogy hazugság nem túl szórakoztató.Mondjuk a kérdés feltevésének sincs sok értelme, ki mondana magáról olyan negatívumot ami miatt nem alkalmazná az adott cég?

Én a jó munkavégzésben nem gátló valós negatívumot szoktam mondani. Ahogy megfigyeltem az őszinteséget jobban szokták értékelni mintha a fentebb említett marhaságokkal próbálnád átverni őket. Még egyszer, ne azt hozd negatívumként, hogy utálsz dolgozni és iszol reggelente. Ha könyvelő poziba jelentkezel, mondhatod pl. hogy nehezedre esik ha prezentációt kell tartanod emberek előtt. Senkit nem fog érdekelni, mivel nem lesz rá szükséged a pozíciódban, de értékelni fogják az őszinteséged.

2023. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl elmondhatod, hogy esetenként nehezedre esik segítséget kérned, hogy gyorsan és hatékonyan végezd a munkád, ugyanakkor dolgozol rajta.


Vagy pl. nehezedre esik nemet mondani, amikor a kollégáknak segítségre van szükségük, ugyanakkor ez a saját feladataid rovására megy.

2023. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!