Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha olyan állásinter...

Mit tegyek ha olyan állásinterjúra hívtak amihez nincs képesítésem?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjúra egy olyan beosztásba amihez nincs végzettségem, azaz fogalmam sincs pontosan mit kellene csinálnom, mert soha sem tanultam. Emiatt félek is az esetleges szakmai kérdésektől, mert hiába néztem kicsit utána, nem tudom az egész szakmát elsajátítani pár nap alatt. Nyilván az önéletrajzomból ők is leszűrték hogy köze sincs a végzettségemnek az adott álláshoz, ezért csoda volt hogy egyáltalán behívtak interjúra.

Ismerős ajánlott be a helyre, szerintem emiatt hívtak csak be. Nagyon jó lenne egyébként ez az állás, szívesen tanulnék is és elsajátítanám a tudást ami ehhez az álláshoz kell, de félek, mert nyilván előbb választanak olyat akinek már megvan a tudása, mint aki csak most kezdene bele megtanulni.

Ettől még választhatnak engem? Vagy az esélytelenek nyugalmával menjek?


Valami tanácsot tudtok adni hogy azért így is sikeres legyen az interjú? Volt már valakivel olyan hogy olyan állást kapott meg, amihez valójában nincs végzettsége?



2020. dec. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire jó ismerős ajánlott, és ő kicsoda a cégnél. Sok helyre vesznek fel így embert, nulla képesítéssel, jó fizetéssel. Aztán kapsz egy asszisztenst, aki minimálbérért elvégzi a te munkádat.
2020. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rokonom ajánlott, ő is hasonló beosztásban dolgozik ott.
2020. dec. 10. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Legyél magabiztos, nem kell a határozatlan ember.
2020. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valami SSCs munka lenne?
2020. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem
2020. dec. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!