Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni,...

Hogyan tudnék pénzt keresni, ha munkát nem találok ill. nem vesznek fel sehova dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 08:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Egy idő után, ha semmi nem megy, muszáj feladnod az elvárásaidat, hogy hol szeretnél dolgozni, és kb. bárhova jelentkezz és vállalj el bármilyen munkát, legalább addig is valami pénzhez jutsz, és nyersz egy kis időt, amíg rendes munkát találsz (olyan meg nincsen, hogy tényleg egyáltalán sehova nem vesznek fel).
2023. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%

Ha munkára nem vagy alkalmas akkor legálisan csak tőkejövedelem jöhet szóba. Tőkejövedelemmel nulla kezdőtőke mellett csak extrém kockázatvállalással lehet pénzt keresni: derivatív ügyletekkel, pl határidős ügyletek. A várható nyereség -végtelen és +végtelen között bárhova eshet.


Amit mèg itt szoktak javasolni, ha a szerveiddel, testeddel kereskedsz: prostitúció, plazmaadás.

2023. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
1 ezzel részben egyet is értek, de személy szerint a bármilyen munkára jelentkezés is kimerült abban, amit bírok, meg tudok csinálni. Például 3 4 műszak kizárva az éjszakázás miatt eü okokból, a legtöbb gyár pedig felénk így keres embert. Lejjebb adtam az elvárásaim, mégsem kellettem sehova.
2023. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz, hogy érdemi tanácsot tudjunk adni, pl. végzettségre, korábbi tapasztalatok, lakóhelyre, mobilitási készség leírására lenne szükség. Nem mindegy, hogy 8 általánossal, vagy diplomával nem találsz munkát, hogy Alsómocsoládon vagy Budapesten keresel.
2023. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#1 pedig nagyon úgy néz ki, hogy sehova sem vesznek fel. Gondolkozom ilyen 1 éves IT tanfolyamon is, ami állásgaranciát vállal. De az ugye min. 1 év mire lesz munkám és 2 milla a tanfolyam. Szóval nem egyszerű a dolog.
2023. febr. 21. 09:26
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 Van egy Bsc. oklevelem, de más területen dolgoztam eddig (főleg építőipar). Budapest, 30+/nő.
2023. febr. 21. 09:30
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Bsc okleveled van?
2023. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy novemberben külföldre költözés miatt mondtam fel a munkahelyemen. Végül decemberben mégis hazaköltöztem, azóta nem találok munkát. Az elmúlt években ugyan gyakran váltottam munkahelyet, de ilyen még nem volt, hogy hónapokig semmi... Nem is anyagilag visel meg a dolog (szerencsére van tartalékom), hanem inkább pszichésen.
2023. febr. 21. 09:44
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem folyamatosan keresnek takarítót és pénztárost, így munkahely adott, így valószínűleg az elvárásoddal/szaktudással/önéletrajzoddal lehet probléma és telített avagy tudásodat meghalaló pozíciókra jelentkezel.


Milyen diplomád van? Milyen szakmai tapasztalattal rendelkezel? Konkrétan milyen pozíciókra jelentkezel? Meddig jutsz el a kiválasztási folyamatban? Személyes adataid kisatírozva megosztod az önéletrajzod?

2023. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hol keresel állást, mert az nagyon nem mindegy!

Mi amikor Debrecenbe költöztünk akkor pár héten belül találtunk munkát - nem is rosszat.

2023. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!