Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Appen-nél milyen dolgozni?...

Az Appen-nél milyen dolgozni? Van elég munka? Fizet rendesen? Mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Felejtsd el. Angol, ausztrál vagy amerikai bejelentett lakcím kell hozzá, kérik az ezekben az országokban kapott társadalombiztosítási számodat. Ha van ilyen, akkor sem javaslom. A felvételi on-line teszteket lehetséges, hogy meg tudod csinálni, ha full angol nyelvtudásod van és még az amerikai akcentust is behatóan ismered. Viszont még ekkor sem biztos, hogy munkához jutsz, mert egyszerűen nem leszel alkalmas. Van ugyanis másik több ezer jelentkező akik közül bizonyára lesznek jobb paraméterekkel rendelkeznek. Ha nem felelsz meg nekik akkor törölnöd kell mindent a számítógépdről ami összefügg az Appen-nel és még alá is íratnak veled dokumentumokat, hogy a törlést elvégezted. Rengeteg időm ment el vele a semmiért.
2023. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

"és még az amerikai akcentust is behatóan ismered"

Milyen szempontból?


"Viszont még ekkor sem biztos, hogy munkához jutsz, mert egyszerűen nem leszel alkalmas. Van ugyanis másik több ezer jelentkező akik közül bizonyára lesznek jobb paraméterekkel rendelkeznek."

Ezt bármilyen munkával kapcsolatban elmondja, aki elég pesszimista. ;-)

2023. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle munkát kínálnak, nem valószínű, hogy mindegyiknél ugyanolyan fontos "az amerikai akcentus beható ismerete", bármit jelentsen is ez.
2023. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban sokféle munkát hirdetnek, de a kérdező se írta, mire kíván jelentkezni. Tapasztalatot kért, én írtam. Részemről ez negatív tapasztalat. A jelentkezésre vonatkozó megállapításon nem pesszimizmus, hanem ez a valóság, kőkemény esélyek. Ha van kedve több napot tesztekkel eltölteni akkor csinálja meg a teszteket. Az amerikai angol igenis kellett a jelentkezéshez, külön tesztet kellett megcsinálni belőle, ami nem 5 perces volt. De megcsináltam, a végén mégse vettek fel. Csak rajta!
2023. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A jelentkezésre vonatkozó megállapításon nem pesszimizmus, hanem ez a valóság"

A valóság csak annyi, hogy téged nem vettek föl, amiből viszont nem következik, hogy a kérdezőt sem fogják felvenni, mert lehet, hogy ő sokkal jobb paraméterekkel rendelkezik, mint te.


"Az amerikai angol igenis kellett a jelentkezéshez, külön tesztet kellett megcsinálni belőle ... De megcsináltam, a végén mégse vettek fel."

De ugye nem gondoltad komolyan, hogy ha megcsinálod, akkor automatikusan fel is fognak venni? :)

Még mindig nem derült ki, hogy mégis milyen szempontból kell behatóan ismerni az amerikai akcentust... Megérteni kell tudni nagyon pontosan, pl. hallott szöveget kell tudni betűre pontosan leírni? Vagy használni kell tudni? Ha igen, szóban, írásban vagy szóban is meg írásban is? Vagy sok-sok akcentus közül ki kell tudni választani, hogy melyek amerikaiak? Vagy hogyan kell behatóan ismerni?

2023. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A valóság csak annyi, hogy téged nem vettek föl, amiből viszont nem következik, hogy a kérdezőt sem fogják felvenni, mert lehet, hogy ő sokkal jobb paraméterekkel rendelkezik, mint te." ->


Igen, ez igaz, viszont az is igaz, hogy a kérdezőnél is vannak jobb paraméterekkel rendelkezők, hiszen ez az Appen az egész világra nyitott. Nem 10 jelentkezővel kell versenyeznie, hanem mondjuk 1 millióval.


"De ugye nem gondoltad komolyan, hogy ha megcsinálod, akkor automatikusan fel is fognak venni? :)" ->


Nem gondoltam komolyan, csak jelentős elvesztegetett idő volt. Ettől akarom megkímélni a jelentkezőt. De az Ő döntése belevág-e vagy nem. Én szóltam.


Az amerikai akcentus tesztnél mondatok voltak felsorolva és amerikai módon kellett kiegészíteni azokat hiányzó szavakkal. Volt írásos és szóban is. Tehát érteni is kellett amit mondott a teszt, és kiegészíteni írásban a mondatot a hiányzó szóval. A tesztből én azt szűrtem le, hogy behatóan kell ismerni az amerikai akcentust.

2023. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!