Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bölcsiben dolgozó gondozónak...

Bölcsiben dolgozó gondozónak lehet látható helyen tetoválása?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze, nemetorszagban
2023. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet.
2023. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ez azért szomorú. Meg annyira nem is értem, legalább is Budapesten. Akik most viszik bölcsibe a gyereküket ők 1985-2000 között születtek kb. Ők már nem az a korosztály, akik megbotránkoznak egy tetováláson, mert csak börtönviselteknek van. Azzal is tisztában vannak, hogy nem fog hazaállítani a 2 éves gyerek, hogy én is olyat akarok, mint a néninek van és ez kitart a 18. szülinapjáig amikor el is megy a szülei tudta nélkül és varrat. Meg amilyen hiány van jó gondozókból mert a kevés fizuért senki nem vállalja el, nem gondoltam, hogy így válogatnak, amikor nem ez határozza meg az embert.


Kérdés hogy akkor én miért tetováltattam... nos ez a szakma nekem most jött szóba először, az előző munkahelyeimen nem érdekelt senkit, most is egyelőre csak nézegetem, érdeklődök, információkat gyűjtök. Ezek szerint akkor ez nekem offos, semmi baj.

2023. febr. 22. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Autokrata rendszerben senkit sem érdekel a véleményed, a szülőké, a hiány meg pláne nem.
2023. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kezdhettem volna ezzel, de írtam néhány bölcsinek emailt (budapesti bölcsiknek). Többen írták, hogy náluk nem kizáró ok, van jelenleg is tetovált kolléga :) Azért írom hátha valaki olvassa a kérdést és hasonló gondja van. Még azért nem válaszoltak annyian mert csak pár órája írtam, de ezek szerint mégis van esély :) Biztos vezetőség függő.
2023. febr. 22. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltatója válogatja. Általában nem kizáró ok, és a szülőket se érdekli, csak hogy szépen bánj a gyerekükkel. Köznevelési rendszerben dolgozom; bátran állítom, hogy ezért nem fognak elküldeni, de kérdezz rá, mondd el, mutasd meg, és válaszolni fognak. Nem írtad, hol van rajtad a tetkó, de max. megkérik, hogy takard el. (Ja. Vallást követő intézményekben azért lehet kizáró ok.)
2023. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
09:15-ös válaszomhoz nekem: egyáltalán NEM OFFOS!!!! :-)
2023. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben kezdtem el kisgyermeknevelőnek tanulni. Akkor még kizáró ok volt, el se lehetett kezdeni a fősulit, ha volt látható helyen tetoválásod.

Azóta persze lehet fejlődés a témában...

2023. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2004-ben végeztem a tanítóképzőn. Nálunk úgy volt, hogy piercing és tetkó takarható kell, hogy legyen.

De ez ma már lazult - tapasztalatom szerint.

2023. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az akasztófát és késeket ábrázoló börtöntetkód jó hatással lesz a gyerekekre...
márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!