Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ételfutár a társasház...

Az ételfutár a társasház bejáratáig köteles vinni az ételt, vagy fel egészen a lakásig? (foodpanda, wolt)

Figyelt kérdés

ezért látom néhány liftbe bele karcolva, hogy jatt?'

mert a lépcsőház bejáratáig kellene vigye az ételt, de a vendég elvárja, hogy felvigye?



2023. febr. 22. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, a futár várja el a jattot és büdös paraszt módjára fejezi ki elégedetlenségét, vagy a többi futárnak jelzi, ezt már egy futártól kellene megkérdezni.
2023. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lilluci27 ***** válasza:
89%
Érdemes lenne erről a karcolót megkérdezni.
2023. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem a karcolás a lényeg😅 karcolásból csak következtetek

a lényeg, hogy lépcsőház bejáratához vagy lakás bejáratához köteles szállítani a futár?

2023. febr. 22. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A címre kell kiszállítania, ami szerintem a emelet/ajtó, benne van a lakcím kártyában is ez, nem csak az épület.


De általában azt szoktam hallani, hogy csak a házig kell elvinnie… Szerintem ez nem igaz.

2023. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a negyediken lakom és nincs lift. Korábban a harmadikon laktam szintén lift nélkül és ott több lépcső is volt. Én mindig azért fizetek hogy ne nekem kelljen felhozni. Kap fizetést. Akkor ne én menjek le... Ennyi erővel én is elmehettem volna az étterembe és kértem volna elvitelre, ha nagyon fel le akarnék lépcsőzni...
2023. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Dolgoztam mindkettőnél, a lakásajtó a leadási pont. Cégnél meg elméletbe nem lehet pl a portán leadni hanem oda kell hivatni a dolgozót.


Ha ezt nem teszed meg és 2 panasz érkezik rád akkor szerződést bontanak

2023. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 De akkor sem lehet, ha mondjuk külön megjegyzésben odaírta a megrendelő, hogy a portán veszik át?
2023. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7. egyszerű, akkor valószínűleg nem ő fog panaszt tenni. kivéve ha olyan "átlagmagyar" mentalitású, hogy valamit kitalál és mégis panaszt tesz.
2023. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A címig kell. Az pedig a lakás ajtajánál van. Egyébként a 700 forintos szállításokat azért fizetjük, hogy legalább kényelmes legyen a dolog. Ennyi erővel el is mehetnék érte.
2023. márc. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!