Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 26 éves vagyok és egy munkahel...

26 éves vagyok és egy munkahelyváltással sikerült meghaladnom a nettó 1M Ft fizetést szoftverfejlesztőként. A korosztályomban ezzel a felső hány százalékban lehetek benne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 17:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%
Édesanyád a melós, az ősi mesterséget űzi. Fogd már vissza magad ember. Én nem melós vagyok, nem nettó 160at keresek, de mégis cinikus megjegyzést tettem.
2023. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés a hergelésre megy ki. De komolyan mire számítottál egy ilyen kérdésnél? Te is tudod hogy a dolgozó magyar emberek 90+%-a nem keres ennyit.
2023. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok. És igen az országot kell okolni. Nem normális, hogy egy tanár/ápoló/mentős/kukás stb... lófax pénzért dolgozik.
2023. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jól állsz. Kb top 5%ban lehetsz ha a korordat is bele vesszük és csak a havi bevételt nézzük nem pedig az emberek vagyonát.


Viszont elég gáz itt ilyet feltenni, mert szerintem te is tudod, hogy érdemi választ senki sem fog adni. Csak trolkodnak majd, azt hiszik te trolkodsz vagy pedig melegebb éghajlatra küld az, aki més soha sem látott egyben ennyi képzt.


Ha tényleg érdekel a válasz, szerintem jobb ha mondjuk redditen a programmingHungary-ban teszed fel például a kérdést. Vagy egy programozó csoportban, mert az aki hozzád hasonlóan szoftveres tudja, hogy lehetséges ez a fizetés és lehet kapsz számodra érdemes választ ... bár furcsa, hogy a neten keresen a "Ügyes vagy fiam" bókokat, hogy hobban érzhesd magad.


Amúgy hidd el, a kommentemben nincs semmi rossz szándék, irigység én is szoftverfejlesztő vagyok és tapasztalatomhoz képest jól keresek, így nyugodtan és őszintén tudom kimondani, hogy nagyon cringe a kérdés.

2023. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!