Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak Debrecenben?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista lány vagyok. Érettségi után megyek Debrecenbe, de nem tudom hogy hova vennének fel dolgozni. Nem valószínű, hogy sokáig maradok egyetemre, ezért főként nem diákmunkát, hanem rendes állást keresek. Nincs munkatapasztalatom és szakmám sem, de van érettségim, nyelvvizsgám és jogsim. Van valami ötletetek, hogy hol dolgozhatnék? Milyen lehetőségek vannak és milyenek a fizetések?

2023. febr. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima érettségire lehetsz takarítónő, a gyárakban műszakozásra nettó 250 meglesz simán, jó pénz.
2023. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyár, hurkatöltés.

Minimálbér, esetleg gbm.

2023. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsgával valamelyik SSC.
2023. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne már!!! Igen, nehéz az álláskeresés, de nem csak SSC van. Sok helyen látom, hogy kell a nyelvtudás. Pl. Nemzetközi fuvarozó cégeknél. Jelentkeztem egy ilyen céghez pl. adminisztrátornak. Aztán, jelentkeztem pultos állásokra, pénztárosnak, a Medicoverhez, ahova szintén írták az angolt. Irodai munkára is, adminisztrátornak, szállodai recepciósnak, és utazási irodába is beadtam. Interjúkra behívogatnak, eddig még ugyan nem jártam sikerrel, de nem adtam fel a reményt.
2023. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi Debrecen, ezt Szegedre írtam. De Debrecenben is biztos van több lehetőség is a hurkatöltésnél.
2023. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben alig van olyan munka ami fehér embernek is való lenne. Gyári sorgépes többműszakos csicska melóból van bőven, éhbér alatti fizetésekért. Esetleg valami vállalkózó alá titkárnőnek elmehetsz szintén éhbér alatti fizuért félig bejelentve. De pár év múlva mehetsz az akksigyárba is lítiumgőzt inhalálni mongól vendégmunkások közé szintén éhbérért. Én a helyedben messze elkerülném Debrecent és a környékét is úgy kb. a Duna partvonaláig.
2023. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg oda kell menni, ahol van a munka...de akkor olyat kell találni, amiből futja lakhatásra is...
2023. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, Debrecenben az országban a legdrágább a lakhatás Budapest után, de legalábbis egy szinten vannak például Győrrel az albérlet- és lakásárak. A debreceni fizetések viszont jóval elmaradnak a Győritől (is).
2023. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ezio12 ***** válasza:

Én nem Debrecent választanám! Lehet itt is érvényesülni ha van egy jó hiányszakmád. De a fizetések itt nagyon alacsonyak míg az albérlet és ingatlanárak a BP-i árakkal vetekedik. Debrecen nem egy élhető város ha egyedül vagy.

Az olyan állásokat, amikhez nem kell papír azokat meg a külföldről érkező vendégmunkások ezrei fogják feltölteni. Legalábbis ez itt a nagy terv.

2023. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!