Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szükséges minden ruhás boltban...

Szükséges minden ruhás boltban százalékot számolni? Hogyan zajlik egy ruha beárazása?

Figyelt kérdés

En nagyon béna vagyok százalék számolásban.

És a barátnőm is.de szeretnénk ruhás boltban dolgozni de ez visszatart minket.


2023. febr. 27. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges. A %-ban megadott kedvezményt a pénztárgép számolja.

Az eladó max. az árcédulát ragasztja fel, de a legtöbb üzletbe árazva érkeznek a ruhák.

2023. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb boltokat leszámítva manapság mindenhol elektronikus az árazás.



A ruhán van vonalkód, a gép meg tudja, hogy mennyi az ára, ha van kedvezmény (kártya, kupon, akármi), akkor lecsippantod, és levonja.


Amit viszont tudni kell, hogy KP-ban visszaadni, mert azt nem minden kassza számolja normálisan.

2023. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen!
2023. febr. 27. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudsz %-t számolni de eladó akarsz lenni?

Tudod ez alap felvételi volt annak idején a kersuliba.


Ha ennyire buta vagy, hogy nem tudsz számolni, akkor menj el a sarokra ott nem kel számolgatnod semmilyen %-t.

Vagy mehetsz kukoricát kapálni is.

Esetleg mehetsz a sorra is dolgozni 3 műszakba.


Szerencsétlen.

2023. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenük kell, de illik tudni ezt kiszámolni. Érdemes lenne megtanulni, annyira nem nehéz, szánjatok rá egy kis időt.
2023. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Akkor menjél vissza 6. Osztályba. Öcsém hatodikos és most tanulták😅
2023. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, diszkalkuliás. Alap lenne ugyan, de nincs azzal se baj, ha nem megy neki, valaki meg pl. helyesírási hibákat vét, vagy töriből nem tud ezt-azt. A számolással annyi a nehezítő tényező, hogy az életben minden nap használod, de ott van a számológép, különböző programok, ha nem megy valami, meg lehet gyakorolni is. De leidiótázni ezért valakit erős és tahó kijelentés.

Ahogy meg előttem írták, a gép mindent kiszámol helyetted, én is voltam így kasszába diszkalkuliásan.

2023. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen nem tudom valószínű mikor tanították, hiányoztam a suliból.

De igyekszem pótolni.


4-es. Látom nincs minden rendben az èletedben..kivánom hogy semmi gondod,bajod ne legyen.Ès jó lenne ha kicsit kedvesebb lennel az emberekkel.Mert lesz majd olyan helyzet amikor te sem tudsz majd valamit megoldani ès segítséget kell majd kérned es majd az illető majd rád fogja mondani h ,,te mekkora buta vagy úristen,, akkor majd légyszíves gondolj vissza erre legyen szèp napod.


Akik pedig kedvesen ès normálisan válaszoltak a kérdéseimre köszönöm szèpen!

2023. febr. 28. 15:56
 9/11 anonim válasza:
Ott a wiki leírása a százalékszámításról. Ha nem érted ezek után sem, ne menj olyan helyre, ahol kasszázni is kell a saját érdekedben, minden bántás nélkül.
2023. márc. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 (kérdező)


Tudod az élet/munkahely nem libsi tere.

Látszik menyi az eszed, nem tudsz semmit de be akarsz tölteni olyan állást amihez teljesen hülye vagy.

Na ezért tartunk itt, bemegyek a boltba és mire kiszámold lemegy a nap, köszi de ilyen boltból nem vásárolok.

Nálunk próbálkoznál felvételizni, úgy el hajtanánk mint a huzat.

2023. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!