Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au pairek, érdemes ennél az...

Au pairek, érdemes ennél az ügynökségnél családot keresnem? Akik velük mentek, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó.


Azt írták, 63000Ft lenne a közvetítés, ha találnak nekem családot, ehhez még hozzájön az utazás, biztosítás stb. Ez normális ár, sok vagy kevés?


2010. okt. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugynoksegnek NEM fizetunk!!! Egy honapja kint vagyok, nagyon nehezen talaltam, de sikerult. Szivesen segitek, ha gondolod.
2010. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Te hol vagy? Én spanyol nyelvterületre szeretnék menni, mindegy hová, de ha lehet, inkább Spanyolországba, Dél-Amerika kicsit messze van :) Próbáltam már keresni egyébként magamtól, de nem találtam. Pedig regisztráltam egy csomó au pairekkel foglalkozó oldalra.
2010. okt. 5. 20:56
 3/4 anonim válasza:

au-pairworld.net


én innen találtam meg a világ legjobb családját és ingyenes!!

intézd magadnak, nem érdemes pénzt kidobni bármiféle ügynökségre!

2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Au pair worldön próbálkoztam már hónapokig, de nem találtam senkit...
2010. okt. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!