Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkaközvetítőkön...

Melyik munkaközvetítőkön keresztül lehetséges felnőttként az Auchanban dolgozni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy például a Kerepesi Rent Kft-n keresztül is lehet Auchanban dolgozni. Melyik más munkaközvetítőkön keresztül lehet még Auchanban dolgozni? Akár alkalmi bejelentéssel, akár főállásban.

2023. márc. 1. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért közvetítőn keresztül szeretnél? Napi rendszerességgel látom az auchanos álláshirdetéseket.
2023. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1: Munkaközvetítőn keresztül könnyebb bekerülni.


3 alkalommal próbálkoztam a helyi Auchanban, sikertelenül, miközben dolgoztam már munkaközvetítőn keresztül alkalmi bejelentéssel hónapokat másik Auchanban. (Vagyis van munkatapasztalatom Auchanban.) A 3. próbálkozásnál volt végre az, hogy felhívtak.


Jelentkeznék budapesti Auchanba dolgozni, viszont mindegyik túl félreeső számomra, mivel vidékről járnék be. (Munkaközvetítőn keresztül a bejutást általában meg szokták oldani.)

2023. márc. 2. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor sajnos nem tudom, de ha látok ilyet, megírom.
2023. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátom ma reggel mesélte nekem, hogy szerinte általánosságban nehéz munkaközvetítő nélkül bekerülni multinacionális áruházláncokhoz árufeltöltőként.
2023. márc. 3. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:
2023. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Közvetítőn keresztül nem könnyebb csak "átmenetileg" jobb. Már akinek jó ha beteg nulla forintot kap (mondjuk sima szabi sincs), TB- t (ami jelenleg 9600 Ft) maga után kell fizetni, adóbevallás után jön a meglepi mennyit kell fizetnie maga után (x összeg fölött ugye/ nap) stb., mert ezek esetén 90%- ban EFO van.

Különben Auchan, Spar, Aldi, Lidl esetén is van tapasztalatom családon belül illetve baráti körben és egyikük sem közvetítőn keresztül ment.

2023. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Közben látom az árufeltöltő megjelölést: budai Auchan esetén unokatesóm simán az oldalukon jelentkezett úgy vették fel, Sparban (szintén főváros) pedig párom húga kezdett kb egy hónapja és tekintve most éppen itt van mellettem megkérdeztem neked ő is az oldalukon adta le a jelentkezést, önéletrajz sem kellett csak arra a pár kérdésre felelni, ami ott van. :)

Sok sikert, ne add fel!

2023. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Kerepesi Rent kft.

Adót, tbt mindent fizetnek.

2023. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdemes.
2023. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7: Budapest túl félreeső számomra, ha egyénileg, tömegközlekedéssel kell megoldjam a bejárást.
2023. máj. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!