Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert nem lehet a közigállás...

Edinasz kérdése:

Miert nem lehet a közigállás oldalt megnyitni?

Figyelt kérdés
Álláskereső vagyok, ezen ok miatt nézegetném. Van valakinek valami tudomása arról, hogy miert nem tölt be az oldal? Az is érdekes számomra, hogy nemrég még kozel 3000 tanári állás volt meghirdetve, pár napja meg már csak 90! Az egész országban! Durva, hogy fel se teszik, ha megüresedik egy állás(az enyemet se tették ki, szetosztottak az oraimat)

2023. márc. 3. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Március 1-jétől Közszolgállás néven fut tovább! Teljesen új felület!

Így írd be a keresőbe! Közszolgállás.

2023. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ja! A március 1-je előtt régi felületre kiírt állásokat sajnos újra fel kell tölteniük a munkáltatóknak!

1 voltam

2023. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

"Álláskereső vagyok, ezen ok miatt nézegetném"


Ki gondolta volna... pedig én abban a tudatban éltem hogy az emberek szórakozás és kikapcsolódás céljából nézegetnek ilyen oldalakat.


Amúgy átköltöztették az oldalt más domainre (közszolgállás) azért tűnt el 3000 hirdetés, nem azért mert egyik napról a másikra betelt 2910 állás az újakat pedig fel sem teszik, hanem szétosztják egymás között...

2023. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsonek köszönöm! Harmadik meg kicsit ostoba vagy! Tavalyi év folyaman 2800 allast dobott ki tanár kulcszóra, egy hónapja már xsak 136ot,egy hete meg csak 90et.Szóval nem az oldal eltűnéséből fakadó "álláseltűnésekre gondoltam".. Hihetetlen, hogy mindenhol vannak unatkozó kretének...
2023. márc. 4. 05:52
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Lényegtelen hogy 3000 vagy 90 állást hirdetnek aki ennyire életképtelen az sehova nem fog kelleni
2023. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jézusom kik vannak ezen az oldalon... 15éve tanitok. Azert mert te nem kellessz sehova!
2023. márc. 5. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

1 vagyok

Miért kell nekiesni a Kérdezőnek?

Tudtommal az oldal neve: Gyakori kérdések

De ne kérdezz, mert akkor hülye vagy.

Bántó szándékú válaszokat teljesen felesleges idepötyögni!

2023. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm első! Sokszor a tapasztalat miatt kérdezek itt, nem azért mert idióta vagyok 😊az interneten sokszor hamis allitasok vannak, itt pedig személyes tapasztalatok (meg sok kötekedő)
2023. márc. 7. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
1-nek! Az új név beírására is üres oldalt dob ki.
2023. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!