Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közigálláson meghirdetett...

A közigálláson meghirdetett munkahelyekre tényleg csaj protekciósokat vesznek fel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, csajokon kívül azért férfiakat ia szoktak felvenni.
2022. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igaz. Én férfiként és vadidegenként közigállásos állást sikeresen megpályáztam. Augusztus 1-től vagyok alkalmazva.
2022. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én már kétszer is találtam ott munkát, illetve egyszer felvettek volna, de végül nem oda mentem.
2022. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem igaz.
2022. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem feltétlenül igaz. Én sem úgy jutottam be.
2022. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy kormányhivatalba jelentkeztem két hasonló pozícióra (csak sima felsőfokú végzettséget kértek, van is), első körben nem vettek fel, be se hívtak, megköszönték. Pár hét múlva újra meghirdették, ismét nem hívtak be, fel se vettek. Már megkérdeztem, miért nem hívnak legalább be. Azt válaszolták, van olyan, akinek megfelelőbb volt a végzettsége. Néhány hónap múlva újra meghirdették mindkettőt… :D
2022. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!