Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésre lehet számíta...

Mennyi fizetésre lehet számítani Miskolcon pultosként?

Figyelt kérdés

Már régen dolgoztam, úgyhogy nem tudom, hogy mostanság mennyi a normális. 25 év alatt vagyok, úgyhogy a bruttót kapnám meg. Tudok angolul, németül, és kevés tapasztalatom van már pultban. Dohánybolt is érdekel, és szórakozóhelyek, bárok is. Találtam is már álláshirdetést, csak nem akarok addig írni, amíg nem tudom, hogy mennyi egy átlag fizetés, nem akarom, hogy lehúzzanak.

Úgy gondoltam, hogy 1500 alatt nem vállalom el.



2023. márc. 6. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.500Ft bruttót ilyen munkakörben megtudják adni szerintem bármelyik nagyvárosban. Szerintem 1.700Ft-os bruttó lehet a reális órabér, ennél többet esetleg vendéglátóiparban adhatnak nyelvismerettel.

1.500Ft-os bruttó alatt ne is vállald el, biztos hogy fogsz találni más helyet, ahol jobb órabért is adnak.

A leírtakból reálisan, jól gondolkodol, sok sikert!

2023. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azóta találtál valamit? Engem sok helyen amiatt utasítottak el mert srác vagyok és csajt keresnek XD

Amúgy Roki illetve a belvárosi helyeket járd végig személyesen

2023. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!