Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy fitness teremben...

Milyen egy fitness teremben dolgozni pultosként? Lenne állásinterjúm ilyen, edzeni edzek, látom mit csinál egy pultos de nem tudom milyen belülről.

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehet egy stresszes meló. Nyilván igazán csak az tudja, aki belülről látja a dolgokat, de én munkámból kifolyólag sokat vagyok konditermekben, napi szinten kommunikálok a pultosokkal. Ingyen edzhetnek, bármikor étkezhetnek, extra olcsó nekik a tápkiegészítő, használhatják a mikrót és a kávéfőzőt. A napijegyek, a bérletek és a megvásárolt tápkiegészítők kiadásán kívül a pult takarítása az ő feladatuk, de például a terem takarítására külön személyzet van.

Ami nem tudom mennyire lehet frusztráló, hogy a vendégek lerághatnak mentálisan. Nálunk vannak olyan apukák, akik szabadnapon lemennek már délelőtt, elröhögcsélnek egymással, negyed óránként megrángatják valamelyik gépet, kicsit okoskodnak a fiataloknak, aztán egész nap szóval tartják szerencsétlen pultost az idióta sztorijaikkal. Na ezeket az embereket nem tudom, milyen kibírni hosszútávon pultosként. Meg mivel a konditerem egy átjáróház, naponta jönnek újak, akiknek fogalmuk nincs semmiről, azok állandóan téged csesztetnek a kérdéseikkel. Ez nem tudom mennyire megterhelő.

2022. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fizetés ezt kárpótolja talán vagy ez is egy sima portás szint?
2022. máj. 24. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván terem válogatja a fizetést, de nálunk nem hiszem, hogy olyan elképesztő magas lenne. Miért lenne?
2022. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha valaki edző is egyben, nem csak turmixol hanem tanácsot is ad?
2022. máj. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!