Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítséget kérek szépen,...

Segítséget kérek szépen, egész Magyarországon merre találok heti fizetéssel munkát?

Figyelt kérdés
50 éves nő vagyok,gyárban dolgoztam,amely megszűnt és sürgősen mennék dolgozni,csak nem tudom merre érdemes elindulni.Erdekel a gyári munka ,akar a takarítás ,tulajdonképpen bármi,csak fontos ,hogy heti fizetéssel legyen.Sajnos 3hetem kiesett úgyis már, szállással is elmennék,mert Borsod megyei vagyok ,itt nem olyan széles a paletta. A válaszokat előre is köszönöm szépen.
2023. márc. 7. 10:10
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Interneten tudsz állást keresni. Profession és google kereső kiad több állás hirdető oldalt is, érdemes többet is nézni. Az Indeed nagyon jó, mert állásoldalakat gyűjt egybe. Ott meg tudsz kereső beállításokat csinálni és azokat adja ki. Beírhatsz bármit és mutatja a találatokat.
2023. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!