Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lesz egy állásinterjúm a...

Lesz egy állásinterjúm a firstphoneban. Mit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés

Nincs semmi tapasztalatom soha nem volt munkám csak diákmunka és anyukám büféjében dolgoztam.

Hiába jelentkezek àllásokra rám se néznek ,ha el is megyek állásinterjúra mindig sikertelen.

Nagyon elvagyok keseredve .

Elmentem múltkor egy konyha kisegítő állásra és oda se vettek fel.Nem velem van a baj normális lány vagyok.Érettségim van és nylevizsgám jöbore megyek egyetemre ,de addig dolgozni szeretnék de hiába.Már két éve munkanélküli vagyok ahol van gyári munka az is nagyon messze van tőlem és félek munkásszállóra menni mert nagyon jó emberek léteznek.Már rendesen szégyellek otthol lenni.Nem sajanáltatni akarom magam csak le akartam írni milyen nyomorult vagyok.

Kérlek írjon már olyan,aki volt már ilyen telefonos bolt állásinterjún .A telefonokhoz értek, számítógépekhez is .De ez már alap 2023-ban.


2023. márc. 12. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom tündérke, de aki dolgozni akar, az dolgozni is fog, feltéve ha nem opció a csöveskedés. Minden egyéb szánalmas kifogás. That's the rule. Az egyetemi éveid alatt miből akarsz megélni?
2023. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
He nem érted meg,hogy sehova nem vesznek fel nyomrék ge*i.Nem is ismersz ember, még takarító állás sincs már mindent bejártam a környéken.
2023. márc. 12. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy "sehova nem vesznek fel". Adjál lejjebb az arcodból és az igényeidből.
2023. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát azok vagytok teszitek a fejeteket mintha már milliárdosok lennétek ti is ugyanúgy egy senkik vagytok egy bábuk akiket a gazdagok írányítanak
2023. márc. 12. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Köszönjük Emese!
2023. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Idióta. Van eszem, és képzettségem, veled ellentétben. Oops.
2023. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat sajnos ha az ország kevésbé szerencsés felen lakik akkor nem olyan egyszerű am munkát találni.
2023. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent azt nem feltétlenül hangoztatják, hogy jövőre egyetem mert lehet olyan munkáltató aki hosszú távra keres embert és ott alapból kiestél.
2023. márc. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem velem van a baj normális lány vagyok."

"nyomrék ge*i"

"egy senkik vagytok"


Tuti főnyeremény vagy.

2023. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökmidnegy mit kérdeznek bólogatni kell meg mosolyogni aztán ha nem jön be a meló ott a következő hely.
2023. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!