Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék több bevételre...

Hogyan tudnék több bevételre szert tenni?

Figyelt kérdés

Dolgozom napi 8 órában hétfőtől-péntekig, sajnos a cégnél nem

Lehet túlórázni, és már több feladatkört sem tudok magamra vállalni(kis cég) néha be lehet menni hétvégén az egy kis plusz de nagyon ritka sajnos Szabolcs Megyében lakom annak is egy kihalt részén nincs sok munkalehetőség és csak hétvégén tudnék dolgozni pluszban, de munka után is elmennék szívesen ha valaki tudna valami lehetőséget nagyon szívesen fogadnám



#bevétel #Hogyan keressek többet #Bármilyen munka édekel
2023. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkozol jelenleg? Mihez értessz? Hajlandó vagy e szakmát valtani és költözni? Ezek fontos kérdések.
2023. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem tudok költözni mert a közelbe vettünk házat, targoncázok, komisiózok, hegesztő a szakmám de sajnos nincs tapasztalatom ezért nem tudnék elhelyezkedni, lehetőség meg nincs gyakorolni, egyedül a sporthoz értek 10 éve edzem soka tapasztalattal rendelkezem de nem tudom hogy kellene elindítani ezt a dolgot, az a baj hogy szegény régió
2023. márc. 15. 14:03
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
1 kérdés: Miért vettetek házat szegény régióban?
2023. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
van interneted = lehet rajta dolgozni a világ bármely pontjára.
2023. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az a probléma (vagy nem), hogy így max csak neten keresztül tudnál dolgozni.
2023. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Hát ez volt a legjobb lehetőség anno ès olcsó ingatlan volt, szóval nem volt olyan sok választási lehetőség. Persze én sem itt akartam de ez jött…
2023. márc. 15. 14:52
 7/35 A kérdező kommentje:
4-dik bàrmit ha tudsz segiteni, képzeld kerestem én is csak lószart nem találtam szaros felmérések vannak amit max egy hónapba 2 küldenek abból nem igazán lehet méglni..
2023. márc. 15. 14:54
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Lakást eladni, kihúzni ausztriába targoncázni! és vissza se nézni.
2023. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, jobban járnál, ha összepakolnád a cókmókodat és kimennél németbe vagy osztrákba. Mondjuk ehhez nem árt tudni valamit németül, de azért középfok nem kell hozzá. Van feleséged, gyereked? Akkor már csak miattuk is kimehetnél. Ha meg egyedül vagy, mint az ujjad, akkor meg azért.
2023. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

szerintem is Ausztria/Németország. Előbb pályázz meg helyeket, ha felvesznek és úgy számolod ki jobban megélnél lakhatással együtt, akkor menj ki és ne is nézz vissza. Bolti élelmiszerek speciel olcsóbbak is mostmár.


itt egy példa:

[link]


Rokonom tapasztalatai alapján nem kell túlórázni, 8 óra munka az azt jelenti, hogy 8kor mindenki mehet haza. A 8 óra munka közben fél-egy óra szünetre számíthatsz. Elvárt a német nyelvtudás B1 szinten, ha ez megvan akkor el tudod olvasni, ha mégsem:

Itt a fizu minimum 19,4-21,98 euró (netto 13,1-14,55) óránként tapasztalattól függően, vagyis kb 839K-931K NETTÓ ft.

1500 euróval már el lehet éldegélni lakhatást és egyebeket is számolva, ami olyan 600K forint. Persze lehet ennél olcsóbban is, ha nincs sok igényed, de azért az már kényelmetlen. 1000 eur a lakás, 200 eur a rezsi/internet/mobil 200 eur a kaja plusz még egészségbiztosítás.

Szóval csak akkor éri meg, ha nem tudsz félrerakni havi 239-331 ezer forintot Magyarországon.

2023. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!