Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A debreceni NI Hungary Kft.-né...

A debreceni NI Hungary Kft.-nél mennyit keres egy jogi asszisztens?

Figyelt kérdés

Vajon megéri ügyvédi irodából váltani? A jelenlegi 250 ezer forintos fizetésemnél mennyivel fizetne többet egy multi?


(Mielőtt jelentkeznék,szeretnék tájékozódni, mert úgy sejtem nem biztos,hogy megérné a váltás.)



2023. márc. 16. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy ennél csak többet.
2023. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

250 remélem nettó és nem bruttó, mert még nettóban is elég soványka.


Irodai részlegen ettől SOKKAL többet kereshetsz. Én IT-n voltam, simán level1-en (sosem tudtam megugrani az irreális level2 szintet), 3 éve kaptam bruttó 400+cafeteria-t és én a bérsáv alján voltam. Szerintem jogi területen is hasonló fizuk lehetnek, tippem szerint megfelelő gyakorlattal manapság simán elérhető egy bruttó 6-700 ezer.

Amúgy az NI nem rossz cég, csak nem mindegy, milyen vezető alá kerülsz. Sok programot szerveznek, kedvezményeket kaphatsz csak mert ott dolgozol és elég stabil a meló.

2023. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvédnél 250-et keresel?

Azonnal hagyd ott a mocskos tolvajt!!!

2023. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as minden ügyvéd tolvaj.
2023. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólót én is meg tudom erősíteni, dolgoztam ügyvéd mellett, nem elég hogy kizsákmányolt éhbérért több milliós bevétellel még ki is égtem a munkában. :(
2023. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!