Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Medior PHP fejlesztőként...

Medior PHP fejlesztőként ekkora infláció és ár emelkedés mellett mekkora lehet a reális fizetés emelési igényem?

Figyelt kérdés
Egy multinál dolgozok mint php fejlesztő azt érzem kicsit alul is vagyok fizetve, más kollégák lényegesen többet kapnak ugyan ilyen poziba erre most még jött a nem alacsony infláció és egyéb ár emelkedések. Már 2 éve a cégnél vagyok és meg is vannak velem elégedve, mennyit lehet reális így kérni?
2023. márc. 21. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem lehet mindent az inflaciora fogni, az van es lesz is. meg akkor is ha ITs vagy es potolhatatlannak gondolod magad
2023. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Wow, az nagyon alacsony.


Sokan abszolút 0 tapasztalattal, frissen az egyetemről kapnak ennél többet.


Szerintem is jelentkezned kéne állásokra és pár ajánlat után összeszedni egy számot a fejedben, ami lehelletnyivel alacsonyabb a legmagasabb ajánlatnál.


Ha azt mondták, hogy irreális az igényed, akkor meg fel tudod hozni, hogy szimplán fel akartad mérni a piaci értéked, 1-2 helyen interjúztál és képesek voltak a bérigényednél is magasabbat ajánlani.


Ennél még az a jobb, ha írásba kéred az ajánlatokat és meg is tudod mutatni.


Persze nem ezzel kell kezdeni, de biztos vagyok benne, hogy max 10-15%-ot emelnének neked, ami nevetségesen alacsony a tapasztalatoddal, így mindenképpen kell egy aduász a kezedben ha ott akarsz maradni és jól keresni.


Attól meg ne félj, hogy majd emiatt kiutálnak a cégből. Nagy multiban könnyen elfér ez a viselkedés és amúgy sem akarnál 5 évnél tovább maradni egy cégnél. Helyetted senki sem fogja az érdekeidet képviselni. Simán kiszurják a szemed egy nevetséges emeléssel.

2023. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!