Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez FEKETÉN foglalkoztatás...

Ez FEKETÉN foglalkoztatás lenne? Azt írja alkalmi munkát keresők nem kellenek, de akkor hogyan alakulna a foglalkoztatás? Magánszemély foglalkoztathat főállásúként valakit? Mert ez nem céges hirdetés! Link a részletekben.

Figyelt kérdés

[link]


Leírás

A 12. kerületben keresek 3.5 éves gyermek mellé bébiszittert és egyben főzni és vasalni tudó háztartási segítséget hosszú távra, heti 5 nap, napi 5 órában: hétfő, kedd, csütörtök, péntek, szombati napokon 14.00-19-00 óráig. Szerda és vasárnap szabad. Minimum 5 éves ilyen jellegű munkatapasztalatot elvárok. Vasalni, főzni-mosogatni tudni kell, nagytakarítást nem kérek, de bármilyen hétköznapi házimunkát képesnek kell lenni elvégezni, amire épp szükségem van. Nagyon fontos: Akarjon És Tudjon A Jelölt A Gyermekkel Foglalkozni. Rugalmasság szükséges a munkarend tekintetében, időnkénti utazások miatt, esetleges ott-alvással - külön bérezés fejében.

Mobiltelefonozást, internetezést, facebookozást, stb. munkaidőben nem támogatok! Dohányzás, alkoholfogyasztás tilos! Jogosítvány előny.

Alkalmi Munkát Keresők Kíméljenek!

Bér: 2.500 ft/óra (250.000 ft / hó)

Telefonos jelentkezést várok.



2023. márc. 22. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10. Lehet. Én sokallanam. Mondjuk én pont a 12ben lakom de nem alkalmazunk se bejaronot se szittert így nem vagyok expert a témában. De nyelvtudással a 6000 Ft 23 munkanap van ebben a hónapban, 1 millió 100ezer forint kicsit mintha soknak tűnne. De a 3500 Ft mint alap 650 ezer forint se tunik kevésnek.
2023. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11 Igaziból én sem alkalmazok még, csak nézem az árakat a bébiszitter kereső csoportokban honlapokon.


Akik nem tinik, vagy tapasztalat nélkül dolgoznak és azt mondanám, hogy na őt lehet megnézném, hogy rábízom-e a lányomat, ők nem a 2500 forint-os ársávban mozognak.


Lehet, hogy havi bérként amúgy mennek lejjebb az árak, nekünk még van egy pár hónapunk, úgyhogy aktívan nem kezdtem el keresni.

2023. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Najó, de ki fogja őket bejelenteni? Vagy a bérpapirok, adóbevallás stb hogy alakulnak? Vagy kézbe a pénz aztán gyere holnap is? Hogy van ez?
2023. márc. 23. 09:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Vagy vállalkozó (mondjuk katazik), vagy a munkáltató tudja bejelenteni háztartási segítségként. Ez a munkáltatónak 1000 forintjába kerül egy hónapban. Viszont ez után egy csomó minden nem jár.


[link]

2023. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ha vállalkozó lenne akkor ez a bérezés lókuki, ebből nem tudják a foglalkoztatási költségeket fedezni, a háztartási alkalmazott meg bármeddig mehet a havi ezresért?


A házi tanitást hogyan végezheti, ha nincs tanári vagy oktatói végzettsége?



Ha ezek igy mennek akkor nem sok értelme van főállást vállalni akármi is jár utána hivatalosan, mert azt úgysem kapod meg amikor majd kellene vagy csak minimálisan...


Mi a helyzet a jogorvoslati lehetőségekkel? Van ezeknél ugyanúgy munkaidőnyilvántartás, meg bérfizetés elmaradása esetén munkaügyi biróság, vagy munkavédelmi hivatal?

2023. márc. 23. 10:00
 16/19 A kérdező kommentje:

"Na őt lehet megnézném, hogy rábízom-e a lányomat, ők nem a 2500 forint-os ársávban mozognak."


Gondolod ez pénzfüggő? Miért?

2023. márc. 23. 10:03
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Nem pénzfüggő. Facebook profil alapján és leírás alapján néztem.


18-21 éves kislányokra, akik “vigyáztak a testvérükre”, nem szívesen bíznám rá az egy éves gyerekemet. Ők szoktak 2500 forint alatt kérni.


Van még a “hétvégente és esténként egyetem mellett van szabadidőm” típus, aki meg azért problémás, mert nyilván a vizsgáját, munkáját előbbre helyezi, minthogy lehessen rá számítani.

2023. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jeleznem, hogy járulék és adó mentes a ház körüli munka és a bébiszitterkedes is. A foglalkoztató bejelenti talán egyszeri 1000 Ft azt kész.
2023. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Miért kevés ? Ez egy 460ezer forintos havi fizetés leosztva 5 órás melora. Az kevés baby sitterkent?"

Ez egy 230 ezer forintos havi fizetés, rugalmas munkaidőben, vagyis fogalmad sincs mikor végzel aznap. Ráadásul rendes főállásod sem lehet mellette, legfeljebb éjszaka dolgozhatsz pluszban, de akkor meg mikor pihensz...

2023. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!