Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerűsített foglalkoztatásb...

Egyszerűsített foglalkoztatásban milyen szabályok vannak?

Figyelt kérdés
Ha egy munkahelyen a 15 napot ledolgozza a munkaválaló az adott hónap elején,akkor egy másik munkahelyen lehet tudnak még abban a hónapban alkalmazni még abban a hónapban?
2023. márc. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Munkabért csak a ledolgozott napok után kapsz. Viszont nem vagy tb biztosított, és sem fizetett szabadság, sem táppénz nem jár. Tudtommal a nyugdíjba se számít bele. Ellenben bármikor ott hagyhatod a munkáltatót, pl hétfőn mész, kedden meg ha már nem akarsz, akkor nem vagy köteles. Viszont annyi gerincesség ilyenkor jó, ha van, hogy előtte nap szólsz, hogy akkor nem megyek.
2023. márc. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Jól írja, plusz az így szerzett jövedelemből a levonások sem mennek. Pl. behajtás alatt álló tartozások
2023. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha két cégnél összegyűlik 15 nap egy hónapban akkor még betudnak jelenteni?
2023. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted? 15 nap egyik cég, 15 nap másik. 1 cégnél max 90 napot lehetsz, az 6*15 nap. Viszont egy évben 180 napod lehet efo-sként összesen.
2023. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5# igen erre kerestem a választ. Én úgy számoltam,hogy össze adtam a két munkahelyen a ledolgozott napokat úgy már elértem a 15 napot. De akkor külön kell számolni.

Köszönöm

2023. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!