Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aegonról, mint munkahelyről...

Aegonról, mint munkahelyről vélemény?

Figyelt kérdés

Munkakeresésben vagyok, és értékesítési vezetői állásra jelentkeztem. Ma fel is hívtak és egy adott összegű alapbért ajánlottak fel nekem + a mentor képzési tanfolyam “jutalom” pénze vagy hogy mondjam. Viszont kutattam pár vélemény után és nem valami kecsegtető, viszont él bennem a remény, hogy talán még is csak egy jó munkahely.

Tapasztalatokat szerzett valaki innen?

Előre is hálásan köszönöm!!



2023. márc. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítási ügynököt keresnek, bármit is mondanak.
2023. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz, biztosítóknak ne dőlj be, értékesítési vezető úgy leszel ha magadnak toborzol értékesítőket (bevonod őket mint egy piramisjátékban). Ígérgetnék még fűt fát hogy milliós fizud lesz stb, ez is kamu, jutalékod lesz, annyi amennyi üzletet kötsz (vagy később köt a csapatod),amúgy meg van az alapbér, ami semmi. Azt se felejtsd el hogy értékesítőként csak úgy dolgozhatsz ha van pszáf vizsgád, aminek a költségeit magadnak kell fizetned, és ha megvan a vizsga, akkor a cég utólag megtéríti (vagy nem)
2023. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Budai Benjámin1212 válasza:
azért ez nem így van ahogy a 2. válaszoló adta. a pszáf vizsgát a legtöbb biztosító téríti, ha elvégzed, kvázi ingyen lehet egy szakmád. mindössze 20 ezer forintos beruházás. Nem tudom minek dőlne be, ha egyértelmű a pozíció?! értékesítési vezető vagyok, 11 emberem van, van aki 20-25 éve dolgozik és van aki 1-5. mindenkinek milliós fizetése van. Aki már 20 éve, van olyan hónapja, amikor 8,5 milla is jön.
2023. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!