Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HRes szemmel mi a véleményed?...

HRes szemmel mi a véleményed? Részletek lent

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 8 éve kezdtem a szakmám szerint(érettségire épülő emelt szintű szakképesítéssel) a végzettségem szerinti munkakörben dolgozni, ez az első munkahelyem és azóta is itt dolgozom, az utolsó éveket munka mellett végeztem el a tanulmányaimnak szintén ugyanitt. Felsőfokú nyelvvizsgám van. A munkahelyen az értékeléseim mindig a maximumot érik el. Már a 4 évben megkaptam a legmagasabb szintű igazgatói elismerést is. Jelenleg levelező felsőoktatási tanulmányt folytatok munka mellett hogy a szakmából diplomám is legyen.

A bérem az nemzetgazdasági átlagber+ 10-40% ez változó.

Azért éreztem feltenni ezt a kérdést mert úgy érzem maradi vagyok a munkavállalói téren ugyanis manapság nem divat évekig ugyanott megmaradni, de én jól érzem itt magam és nem fordult meg a fejemben váltani munkahelyet, mégis azt látom hogy nagy a fluktuacio. És mindenhonnan azt hallom hogy ciki hogy még mindig az első munkahelyemen vagyok és nem váltok.



2023. márc. 26. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
HR+a meglévő cég örül mert legalább nem kell embert keresni és újra betanítani. Olcsón termelsz sokat. Ők nyernek rajta és ez a lényeg.
2023. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem termelő ágazatban dolgozom, szolgáltatást végzek.
2023. márc. 26. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel, a te életed a te döntésed. Most erre mit lehet mondani ?
2023. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De most mi a kérdés?

A mostani HR-ednek is jó, mert új embert felvenni drága, meg ha váltasz, az új helyen is pozitív, mert nyilván ők is hosszú távra keresnek.

A 2-3 évenkénti váltás kizárólag maguknak a munkavállalóknak jók.

2023. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy ha váltásra szánnám el magam, milyen esélyekkel indulok az uj hely HResénél, mivel abból hogy nem váltottam nagyon sokáig az merülhet föl benne hogy félek az újdonságtol, félek a valtozástol stb
2023. márc. 26. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem hátrány, hogy sokáig dolgoztál egy helyen, hanem előny. Biztos meg voltak veled elégedve. Inkább azt nézik rossz szemmel, ha valaki sokszor és havonta vált munkahelyet, ott lehet valószínűsíteni, hogy mindenhonnan elküldték próbaidő alatt, mert rosszul dolgozik.
2023. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan HR-es is aki megkérdezte a jelentkezőt, hogy miért dolgozott egy munkahelyen 5 évig ugyanabban a munkakörben. Nincsenek karriercéljai ?


Flúgosak a HR-esek nem tudhatod milyen hülyét fogsz ki.

2023. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es:

Igen van pár idióta HR-es, ezt aláírom. Azt mondtam volna, hogy akkor még nem voltak kartiercéljaim, de mostanra lettek, ezért vagyok itt ezen az interjún önöknél.

2023. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen bennem is ez merült fel, hogy az ambíció hiányát feltételezheti. De ez nem igaz, különben nem kezdtem volna el diplomát szerezni sem stb
2023. márc. 28. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:

A HR-s is csak munkavállaló.

Az idióta kérdései a főnökei hozzáállását tükrözik, az új munkaerőhöz, és azt sem szabad elfelejteni, hogy a hülye kérdésekkel is csak tesztel, hogy hogyan reagálod le ezeket.


Azt egyszerűen lehetetlen kisakkozni, hogy kiből mit vált ki, az hogy a jelenlegi munkahelyeden hosszabb ideje dolgozol.

Ez egy állásinterjún előny vagy hátrány.... (személy szerint már mindkét mentalitással találkoztam).


Akik elmennek a jelenlegi helyedről, miért mennek el?

Velük van baj?


Mert ha nem, akkor Neked szerencséd van, hogy még mindig ott lehetsz....de a szerencse forgandó.

2023. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!