Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem dajkaként elhelyez...

Van esélyem dajkaként elhelyezkedni tetoválással?

Figyelt kérdés
Most tervezem, hogy elvégzek egy dajka tanfolyamot, de eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha mégsem tudok elhelyezkedni benne, mert vannak tetoválásaim látható helyen (csukló, felkar). Ezek befolyásolhatják, hogy felvegyenek bármilyen intézménybe is dolgozni?

2023. márc. 31. 11:54
 1/8 anonim válasza:
3%

Ennyi ésszel inkább ne.


Miért nem az illetékes szerveket keresed fel?

Félsz?

2023. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen illetékes szervekre gondolsz? Mitől félnék?
2023. márc. 31. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Felveszel egy hosszabb blúzt állásinterjúnál és munka közben és máris nem látszik hogy tetoválásod van.


De szerintem tetoválások akkor problémásak ha tele vagy tetoválva, vagy szenzitívebb helyeken van, mint arc, nyak, kézfej stb.

2023. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bölcsödei dolgozókból erős hiány van mindenhol az országban. Abszolút nem fogja érdekelni őket, hogy hogy nézel ki, amíg elfogadod, hogy szinte minimálbérért dolgozol két, akár három ember helyett is.

Magánbölcsiben már más, de oda meg a tapasztalt munkaerőt keresik, nem a pályakezdőt.

2023. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem néhány bölcsinél emailben mert engem is érint, többen visszaírtak, hogy nem probléma :) intézménytől függ
2023. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönön. Időközben belekezdtem a tanfolyamba, most gyakorlatra járok. A bölcsőde vezetőnek is vannak tetoválásai, úgyhogy nem aggódom. :)
2023. ápr. 18. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem dicsérték is a gyerekek a gyakorlaton :)
2023. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: az enyém is tetszett nekik. 😄
2023. ápr. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!