Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állás betöltése esetén...

Képernyőkép kérdése:

Egy állás betöltése esetén számít ha valakinek nem sima hanem emelt szintű érettségije van, vagy ez utóbbi csak egyetemi felvételihez kell a plusz pontszám és a hozzátartozó plusz tudás miatt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyát nem érdekli, miből érettségiztél, és milyen szinten.
2023. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Diplománál is azt nézik,hogy ott van-e a kezedben nem azt hogy 4-es vagy 2-es. Önéletrajzba is azt írod,hogy érettségivel rendelkezel és ennyi. Nem sorolos fel,hogy miből hányás lettél anno.
2023. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, az inkább, hogy mit tudsz felmutatni, hogyan kommunikálsz, viselkedsz.
2023. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel
2023. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen egyszer kérdeztek rá az érettségim eredményére állásinterjún, azt is csak akkor amikor másodéves egyetemistaként diákmunkára jelentkeztem, és csak az idegen nyelvi érettségi szintje és eredménye érdekelte őket. Esetleg nagy ritkán előfordulhat hogy a releváns szakmai tárgy eredménye érdekel valakit, de az egész érettségi biztosan nem.
2023. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
:D :D :D
2023. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem érdekel senkit.


Diplománál esetleg annak van plusz értéke ha el tudod mondani hogy "Kiváló" minősítést kaptál rá.


De a készségek azok amelyek leginkább számítanak mindenütt. Tehát amit valójában meg tudsz csinálni adott pillanatban.

2023. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Képesítése szintje a fontos tehát 8 általános vagy érettségi vagy szakképzettség vagy Bsc vagy Msc vagy PhD illetve hogy releváns -e az adott területen vagy sem.


Senki nem fogja bogarászni hogy éppen magyar irodalomból (behelyettesítheted bármelyik másik tárgyal) te mennyire király voltál hogy emeltet szereztél.

2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem néztem meg, hogy milyen érettségije van, hol érettségizett, vagy hanyas érdemjegyet kapott valaki a jelentkezők közül.


Az érettségi az érettségi. Általában nagy csodák nincsenek is, ezen a téren

2023. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
kutyát nem érdekli, miből és milyen szinten érettségiztél. Én pénzügyes és könyvelő állásokat töltöttem be matekérettségi nélkül.
2023. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!