Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számomra jellegtelen munka...

Számomra jellegtelen munka (ruha bolti eladó - butikos) Vállaljam el?

Figyelt kérdés

Munkanélküliként kaptam egy ilyen "lehetőséget" . Holnap próbanapra megyek. Kelletlenül. Se kihívás, se pörgés, plusz segglanyás, stb - teljesen idegenek tőlem.

MÁs teljes munkaidős meló nincs kilátásban. Persze tudom hogy ma már mindent el kell vállalni és nem is igen kellene ezen siránkozni, csak hát ez nem én vagyok. Vélemények?


2010. okt. 7. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

kereskedni nemlehet beleélés nélkül.

abból elégedetlen vásárló lesz, meg rosszul fogod érezni magad..

2010. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én általában ilyen eladókkal találkozom. Kelletlenek, unatkoznak, és megsértődnek, ha megkérdezek valamit. Sajnos ma már kevés az igazi békebeli kedves eladó.. de az is igaz, amit írsz, ha nem ehhez van affinitásod, akkor nem leszel jó benne hosszú távon. Vállald el, próbálj meg kedves és udvarias, figyelmes lenni, és közben onnan (is) keresgélhetsz munkát.
2010. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna manapság ha munkáról van szó, akkor nem a jellegzetes és izgi munkavégzés a cél, hanem hogy ne halj éhen... kénytelen vagy elmenni.
2010. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

próbanapra fizetnek + szerződés? ha nem, akkor kapják be...


de jó tanács, ha nincs munkád, a szar is jobb, mint a semmi, vagy neked a két szép szemedért adnak kaját a boltban?

2010. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit írjak, hogy ne bántsalak meg. Én eladói végzettséggel rendelkezem, és 8 évig, míg meg nem született a fiam eladóként dolgoztam, és imádtam. Ezt a munkát olyanoknak kellene vállalni, akik szeretik csinálni. Én szerettem emberekkel beszélgetni, persze volt egy-két fax köztük, de a többség kedves volt, ha én is az voltam vele. Egy év alatt részleg vezető lettem, de ugyanúgy eladtam, mint a többiek. Azok az emberek miatt akik kényszerből vállalják el az ilyen munkákat, és süt róluk az unalom, a világ fájdalom, születnek az előítéletek az eladókkal szemben.

Az egyik korábbi válaszadónak pedig, vannak még békebeli eladók, én is az vagyok, és még több kollégám is. De Neked is úgy kell az eladóhoz állni, ahogy elvárod, hogy veled beszéljen.

2010. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megvolt a nagy nap:)). Beleéltem magam a szerepkörbe!!! Bár magamban mosolyogva öltöztettem a libákat csiri csáré toppokba, és hozzávaló párducccos nacóba, méggagyibb naagy bizsukkal. áááá . halál. 3 db rongyot adtam el úgy hogy a lelkem kitettem eléjük- má magamhoz képest, de tényleg:)

Jelenlétit írtunk de ma még nem fizetett ki, aszonnya maj holnap- ok.

Kedves lelkiző vérbeli Eladó, tudod naggyon sokan vagyunk úgy vele hogy nem azt csináljuk ami jól állna, sztem az emberek 98%-a.Egyébként én is ezekkel a nyomi arckifejezésű eladókkal találkozok ha vásárolok mindig. MÁr megszoktam őket, úgy vagyok vele, hogy maradjon ahol van, kerüljön el, és nem akadunk össze:))


Jaaaaaaa a lényeget nem is mondtam, fertőőőőőőő ez a leányágazat, fúrják egymást az alkalmazottak de úúúúgy, hogy az egyik sírva megy ki a másik miatt, a másik meg nézelődik az egyes után, (meg utánam iss:))) ), és mindkettő bejön hozzám (vadidegenhez!!! a szabadnapjukon!!!!) kiönteni a szívét hogy a másik mekkora genya. áááááááá . HOgy a pitsába lehet igy dolgozni?????????? Tiszta vicc.

mindegy még megyek holnap, kell a lé, meg nem is olyan gáz az egész. köszi a válaszokat Nektek!

2010. okt. 8. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
MÁsodik nap: tök jó volt, még élveztem is az eladást. Kifizettek amúgy.
2010. okt. 9. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan kérdésem lenne, hogy hány órás a munkaidőd? Kell 12 órázni? Szombaton is be kell menni? Gondolkozom rajta, hogy elvállalnék én is ilyen munkát...


21/L

2010. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia, sajnos a butikot bezárták mert nem volt nagy a forgalom a másik plázában lévő bolthoz képest. Rem találsz melót!!!!!!!
2010. dec. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!