Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alábbi megyékben milyen a...

Az alábbi megyékben milyen a megélhetés? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Gyór-Moson-Sopron; Komárom-Esztergom, Vas; Veszprém..talán még Fejér. Esetleg még a Balaton környéke érdekelne.


4 fős család vagyunk, 2 ovis gyermekkel. Párom nehézgépkezelő. Én ped .asszisztens, de van gyári tapasztalatom. Logisztikát tanulok.



2023. ápr. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Győr és környéke önmagában elég élhető környék, viszont ingatlanárakat tekintve szerintem elképesztően drága, ugyanez Esztergom és környékéről is elmondható.

Vas megy olcsó és ingázási lehetőséget is ad Ausztriába, ha erre van igény.

Veszprém az inkább üdülőövezet, a munkalehetőségek korlátozottak.

Fejér megye nekem szimpatikus, Budapestre egyes településekről megoldható az ingázás, Székesfehérváron pedig hasonlóan jó a munkaerőpiac mint Győrben.

2023. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
1 viszont a Fehérvári ingatlanárak is őrült módon elszálltak, akkor már inkább Győr szerintem. Onnan a gyereket könnyen ki lehet küldeni ausztriába óvodába vagy iskolába, nincs messze. Fehérvár egy unalmas város, aminek a legjobb része tönkre lett téve az ipari parkkal meg új sportcentrummal. A városvezetés is undorító. Szerintem Győrbe érdemes, onnan könnyebb dobbantani.
2023. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A ksh adatai alapján csak győrben és bp-n nő a lakosság, szerintem nem hiába költöznek oda többen mint el. Szóval nem is kérdés, hogy Győr.
2023. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Fejér megye az M7-estől délre bővelkedik cigányokban, és kevesebb a munkalehetőség is. Akik arra laknak, Dunaújvárosban, vagy Fehérváron dolgoznak valamelyik multinál. Nincstelen, semmilyen falvak sora van arra. Vajta, Mezőszentgyörgy, Igar, Sárszentágota, Nagylók, Daruszentmiklós, Mezőszilas, Szabadhidvég elszegényedett falvak. Sárkeresztúr, Káloz, Sárbogárd, Perkáta, Cece, Enying nincs híján a kisebbségnek. A vidék is lapos, unalmas, szántóföldekkel tarkított. Az északi rész viszont meglepően szép és jó! Cigányok jóval kevesebben, munka sokkal több. Igaz a pénz az nem sokkal. :D

"Jó" falvak pl.: Iszkaszentgyörgy, Isztimér, Fehérvárcsurgó, Bodajk, Bakonycsernye, Pusztavám, Csákberény, Söréd, Magyaralmás, Csabdi, Szár, Felcsút, Vértesacsa, Vértesboglár, Bodmér, Csákvár.

A közúthálózat az egész megyében sz@r, itt nincs vita.

2023. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én alapjàraton itthon vagy Gyms megyében vagy Budapesten élnék. Sajnos sztem ezeken a helyeken lehet tervezni. Vas megyet nem eroltetnem, az osztrák oldalon inkább csak kisebb telepulesek érhetőek el korlátozott munkamenyiseggel. Veszprémben a munkamennyiseg szinten korlatozott sztem. Győr iparilag nagyon fejlett város, és ezek mellett még természet közeli is, nem hiába hívják a vizek városának is. GYMS megyében gyor közvetlen környéken kívül még Sopron és közvetlen környéke lehet jó, ha az Ausztriai munkavegzes is szóba jöhet. En ezen a környéken lakok, a fél város ingázik naponta kifelé. Én Győrt választanám
2023. máj. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző, "a vizek városa TATA".


https://www.youtube.com/watch?v=oSQlT4JHiGM

2023. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Győr.
2023. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!