Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy bérszámfejtő?

Mennyit keres egy bérszámfejtő?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Milyen cégnél? Milyen végzettséggel? Milyen nyelvtudással? Milyen tapasztalattal? Esetleg milyen más feladatok vannak a munkakörében? Ezek azért olyan kérdések, amik szignifikánsan befolyásolják a választ.
2023. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekre nem tudok még válaszolni, még nincs meg a szakmám. De tegyük fel Székesfehérváron, tapasztalat nélkül, középfokú angol nyelvvizsgával, "vállalkozás-bérügyintező" végzettséggel, és gazdasági alapismeretek érettségivel.
2023. ápr. 9. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a szakma, ami szerintem nincs túlfizetve, és szörnyen nehéz bekerülni. Lépj be pénzügyes, bérszámfejtős csoportba, és nézd meg ,hogy mindenhova legalább 2-3 éves gyakorlattal keresnek embert. Pályakezdőként kb elmehetsz ingyen könyvelőirodába asszisztensnek ,és onnan talán tudsz előre menni. Néha akad olyan hirdetés ,hogy pályakezdőket is felvesznek, de arra mivel nagy a kereslet rengetegen jelentkeznek.
2023. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát ez szomorú és röhejes...Hasonlókat mondtak mások is, bezzeg a tanárok szerint ez a legjobb szak. De már ha 4 éve tanulom a szakmait akkor már leteszem, aztán úgyis külföldi szakmunka lesz a vége
2023. ápr. 9. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én ebben dolgozom, én a szakirányú diplomát is letettem, és pár hete gondolkodom hogy szakmát váltok... Nincs rendesen megfizetve, a határidők miatt kb mindig matekozni kell a szabikkal, nincs rendes hosszú hétvégéd. Most pl visszamegyek és 12-én be kell nyújtani a bevallásokat. Sok cégnél csütörtökön utaltunk , és szerdán már bevallunk, úgy hogy itt a 4 napos ünnep. (mert persze a nav nem nézi az ünnepet...) Szóval én megbántam hogy ebbe az irányba mentem, főleg így hogy nem is fizetik meg rendesen.
2023. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Elmész fodrasznak megvan fel év alatt a havi stabil 1 millió nettó. Nem értem miért szenvedsz ebben a szakmában
2023. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te sem ebben az országban élsz...
2023. ápr. 9. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Gondolkoztam én is a bérszámfejtő karrieren és a geológián, végül az utóbbi mellett döntöttem mert már több éve is nagyon rosszak voltak a kilátások. Nagyon nem bántam meg hogy a nehezebb utat (geológia) választottam mert gyorsan megtérült - jelenleg egy külföldi olajvállalatnál dolgozom Magyarországról Home Officeban 2,5 millió forintért.
2023. ápr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Mostanában a pályakezdőknek kicsit magasak az elvárásaik. Annyi lesz a jövedelmed amennyit a munkád ér. Egy berszamfejto munkáját már szoftverek végzik. Csak klikkelgetni kell. Pénzügyi ismeretekkel viszont nem csak könyvelő irodán dolgozhatsz. Megtermelhetsz milliós értéket is.
2023. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A tanárok szerint mindig az a legjobb szak és vagy vágzettség amit ők tanítanak, amit az általuk üzemeltett iskola oktat. Mert nekik az az üzlet, ha te odamész tanulni (még akkor is, ha államilag támogatott, akkor az állam fizeti ki neki helyetted).


Bérszámfejtő közfszérában Bp olyan 200-250E nettó, máshol 300-350E. Vidéken -30%, közben minimálbér nettója.

2023. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!