Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Bérszámfejtő jelenleg...

Egy Bérszámfejtő jelenleg mennyit keres nettoban havonta? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Most végeztem el a Bérszámfejtő és TB ügyintéző képzéseket és jelenleg munkát keresek. Zala megye


21/Pályakezdő/még nem volt munkahelyem



2020. febr. 9. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Tb-bér, mképes, adótanácsadó Zegen garantáltat kap. Gyakorlattal, regisztrációval. Ne nagyon álmodj többről.
2020. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 1, azért jóval többet kapnak minimálbérnél.


A bérszámfejtés nem papír pecsételős titkári/tirkárnői munka.

Tudni kell a jogszabályokat, az adózást is ismerni kell.


Viszont, én azt tanácsolom neked kérdező, költözz Budapestre.Vidéken nincsenek lehetőségek.Ha találsz is

állást és nem tetszik , szarul fizet, alig tudsz majd váltani.

2020. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mikor én kezdtem pákyakezdőként, multi cégnél, garantált bérminimumot adtak, 6 évvel ezelőtt. Most vidéken bruttó 300 ezer már jónak számít, tapasztaltként. Kis cégeknél nem nagyon akarnak a garantált bérminimumnál többet adni, multiknál lehet jót kifogni, pályakezdőként jó kis tapasztalatot adhat, viszont egy nagy hátránya van, nagyon szétszedik a feladatokat. Pl egyik kolléganő egésznap futószalagon rögzíti a táppénzes papírokat, másik a letiltásokat, még a harmadik az adókedvezményeket. Pláne egy olyan helyen ahol hétfőn belép 20 operátor, péntekig felmond 15. Sajnos nem látod át a teljes folyamatot.
2020. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
2, a feleségem... ennyit kap, több éves gyakorlattal, könyvelőirodában, feketén semmit. És igen, több a minimálbérnél, garantált bérminimum. Négy éve van itt, jelentkezett közben máshova, pont ugyanez az ajánlat. Azonos munkakörű barátnői is ennyit kapnak, ritka, ahol jól meg vannak fizetve.
2020. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Pont most írták egy másik kérdésnél hogy egy önellenőrzés beadására adókedvezmény érvényesítésre kér el 10.000-et... Ahhoz képest egy gar.bérminimum elég kevés.


Egyébként "tàvkönyvelés" meg tudja részben oldani az ilyen helyi jellegű problémákat szetintem.

2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!