Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munka ahol nem...

Van olyan munka ahol nem egesz nap a szamitogep elott kell ulni az irodaban, hanem valami fizikai munkat kell vegezni es jol fizet?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam abban hogy konyvelonek tanulok mert a mostani munkam nem fizet tul jol, de nagyon nem vonz az irodai munka.
2023. ápr. 10. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
rákhalászat
2023. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk az összes létező szakmunka. Soroljak? Burkoló, kőműves, ács, gipszkartonos... De ott nincs home office alatt kutyasétáltatás.
2023. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szélturbina karbantartás, ipari alpinizmus
2023. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
2-es voltam. Bár ki tudja, mit hoz a jövő. Egyrészt most nem lesz akkora ereszd el a hajam, mint a 2010es években az építkezések terén, tehát lehet ez lenyomja a munkadíjakat is. Másrészt viszont erős a tendencia, hogy sokkal több diplomás lesz, a szakmunka pedig nincs megbecsülve. Olyan is szerez valami gagyi diplomát, aki a 60as években maximum 8 osztályt szerzett volna. Pedig szerintem egy jó szakmunkás tudása veri a legtöbb diplomás szakmai tudását. Mondom ezt két diplomásként. Én sajnos ügyetlen vagyok, csak a saját lakásomban szoktam 1-2 dolgot megcsinálni, ha ügyesebb lennék, átképezném magam szakmunkásnak.
2023. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
nem is értem mi a problémád a kényelmes, klímás irodával?
2023. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5: Neked meg mi a problémád olyannal, aki fizikai munkát akart egész napos döglés helyett?
2023. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nem értem a logikádat hogy miért pont könyvelőnek készülnél mikor a kérdésben az szerepel hogy nem irodában akarsz ülni és jól fizessen...


Tengeri olajfúrótornyok karbantartása és nemzetközi cruise shipeken felszolgáló is jól fizet.

2023. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Orvos, fogorvos
2023. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!