Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagos emberek hogyan jöttök...

Átlagos emberek hogyan jöttök ki a fizuból ?

Figyelt kérdés
Jelenlegi helyzetben hogyan csináljátok? Rengeteg ismerősöm/munkatársam van ugyan annyit keresnek mint én, gyerek is van mégis több millióitok vannak a számláitokon.Felújításokat csináltok, több száz ezres dolgokat vesztek. Hogyan csináljátok? Most komolyan… mi örülünk ha pont kijövünk a fizuból. Egyszerűen nem értem hogyan csináljátok. Üzleteltek valamivel ??

#félretevés #átlagos fizu #hogyan csináljátok
2023. ápr. 11. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Akinek gyereke van, az mostanában rengeteg pluszpénzt kap. Csok, babaváró, otthonfelújítási, adómentesség stb. Mindezt az eddig is meglévő családi pótlékon felül persze. És ezeket nem azoknak adják, akiknek szükségük van rá, hanem konkrétan bárkinek, akinek gyereke van.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nehezen.

2023. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
nem szórjak a pénzt, meg általában van valami mellékes kereset
2023. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lilluci27 ***** válasza:
94%
Kevesebbet költők mint amennyit keresek, ez a trükk.
2023. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nem kell albit fizetni, hitelt stb.


Lecserélném már az autómat egy újabbra, de kell másra a pénz szoval nem lesz…

2023. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van aki örököl, van aki nyer, van ahol a férj vezető beosztásban van, van, ahol a felek másodállást is visznek, van akit a szülők tudnak bőven támogatni.

Nekem sincs semmim: kifizetem a rezsit, hitelt, kaját, gyógyszert és ennyi. Irigykedve nézem a kollégámat, akinek a faterja csak úgy húsvétra, karácsonyra 2-2 Millát odanyomott. Meg évközben is ad neki csak úgy...Nekem nem ad semmi.

2023. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Én kijövök jól, mert 15 éves koromban eldöntöttem, nem leszek "átlagos". Eszerint élek, s nem is vagyok átlagos. A világ legszebb tengerpartjain és legszebb hegycsúcsain élem az életem. Kössz jól vagyok...
2023. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6os és hogy csinálod elmondod? Illegális dolgokkal kereskedés? Nem tudom elképzelni hogyan.. Vagy jók a kapcsolataid? Arany ékszerek? Lopás?
2023. ápr. 11. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Jajj, barátom, a gazdag emberek többsége a vállalkozásaiból, a befektetéseiből, és más, hasonló, full legális, adózott jövedelméből lett jómódú és gazdag.


Neked kell megtalálnod azt az utat, amelyik téged képes elvinni a jobb élet felé. Az illegális dolgok és a lopás nem jó út. Az arany ékszerek önmagában nem fognak elvinni a jómódba.


A kapcsolataidat te magad építed magadnak. Sokat számítanak, de a legtöbbet a tudás és a jártasság számít. Ezek teszik lehetővé, hogy amíg te egy hónapig robotolsz a havi fizetésedért, addig valaki kettőt kattint az interneten és öt perc alatt megkereste ugyanazt a pénzt.

2023. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt valaki azt írta hogy nem szórják a pénzt, pont ez az ami feltünő , nincs plusz keresetük nincs csok babaváró stb mégis több száz ezres hízókat , kazánt, kerti gépeket vesznek, az egyik garázst épít a másik házat újit. Nem tudom miből, tényleg nincs nekik ilyenek hogy csok babaváró stb..
2023. ápr. 11. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan hol élsz és mennyit keresel, kérdező?

Sok helyen meg lehet ám fogni a pénzt, nem is gondolnád.


Pl. nem is kell napi 1 doboz cigit szívni és éves szinten már bőven százezer fölött van, amit elfüstölsz.


Ha csak napi egy kávét iszol a melóhelyi büfében, már az valószínű még egyszer százezer évente.


Ha autóval jársz, akkor, ha annak is MINDEN költségét és az elmaradt hasznot is figyelembe veszed, akkor az havonta kerül százezer forint körül.


Írni kell fillérre minden költséget, és hamar kiderül, hol úszik el a mani.

2023. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!