Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzzel ajánlott...

Mennyi pénzzel ajánlott külföldre költözni hogy kihúzd amíg nincs munkád?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan találsz lakást? Mármint amíg nincs munkád nem adják ki, de addig hol laksz? Bécsben gondolkodunk, nagyon szeretjük, de konkrétan szinte mindegyik lakás 3 havi kaucióval kiadó, ha szerencsénk van fix idős szerződés nincs (semmiképp nem mennék bele ilyenbe) az egyszerűség kedvéért egy 1000 eurós havi költségű lakásba való beköltözéshez így 4000 euró kell, + szinte biztos hogy kisebb-nagyobb dolgokat venni kell oda illetve odavinni a meglévőeket, szóval legyen inkább 5000. És még kajánk sincs meg semmi, és 1 hónapról van szó. Szerintetek mennyi a minimum pénz amivel érdemes elindulni?
2023. ápr. 13. 07:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy szóval nem mondtam, hogy Záhonyból kell Bécsbe ingázni, de átmenetileg kivehet egy albérletet mondjuk Mosonmagyaróváron, vélhetően jóvak olcsóbban, mint Bécsben, és onnan ingázhat.
2023. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Fel nem tudom fogni miért pontoznak le. Legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás, amit mondasz.
2023. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 1,3-1,5 millió ft-nak megfelelő euró, de inkább 2.


#8 Mi köze van a kérdéshez annak, hogy a nyugdíjas, cukorbeteg anyád hányszor evett a rokonságban egyszerre utált és bálványozott nagynénédnél? :D

2023. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bécsbe simán lehet ingázni Sopronból vagy Mosonmagyaróvárról, szóval én nem fizetnék annyival többet a bécsi albérletért.
2023. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

"Mennyi pénzzel ajánlott külföldre költözni hogy kihúzd amíg nincs munkád?"


Annyi pénzzel amennyivel kihúzod amíg nincs munkád. Ha egy nyelvet nem beszélő barom vagy aki Bangladesben akar munkát vállalni akkor jó ha annyi pénzzel érkezel hogy életed végéig nem lesz munkád ha agysebészként érkezel Norvégiába akkor kevesebb is elég.

2023. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Lehet felreertheto voltam, nem a penz miatt mennek a romlo nyugatra, egeszen mas okok miatt, tobbek kozott az olyan emberek miatt akik Europa rakos sejtjekent letezo orszagbol tesznek megallapitasokat pl. Svajcra, a szemelyes mintaveteluk alapjan ami amugy 1 fobol all, aki mellesleg egy feltetelezhetoen idosebb csaladtag. Tobb szora nem is erdemes szerintem ez a resz.

A kerdes nem errol szolt, koszonom annak aki normalisan valaszol, nemet es angol nyelvtudassal nincs gond, gepeszmernokkent dolgozom, nem tudom mennyire hiany szakma kint. Becsben egyebkent max 3 ora alatt kint vagyok szoval ha 1-2 interjura el kene menni nem jelentene gondot. Csak nem vagyok jartas ebben hogy hogyan csinaljak az emberek, ezert tettem fel a kerdest hatha valakinek van tapasztalata

2023. ápr. 14. 07:05
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem vagyok jartas ebben hogy hogyan csinaljak az emberek"

Kb. ugy, mint itthon. Megpalyazol egy allast, kuldesz cv-t. Ha megkeresnek, elso korben valoszinuleg videointerju. Egy gepeszmernoki munkakorben masodik korben valoszinuleg meg kell jelenned. Az a lenyeg, hogy legyen egy koncepciod arra, hogy ha felvesznek, mikor tudsz kezdeni.

2023. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt leirhattad volna startbol hogy beszeled a nyelvet es van szakmad. Kevesebbet kell tippelni, es vitatkozni.

Mi Erdélyből mentünk Írországba Airbnb-be, csaladostol.

Masfel honap utan lett munkám, de én csak szakmabeli helyekre jelentkeztem. Mivel csak videken volt "megfizethető" airbnb (3000 euro havonta), így kocsit is kellett venni, ahhoz ugye biztosítás, ami több a havi fizetésemnél.

Szóval jol tervezd meg hogy mit akarsz, mennyire vagy rugalmas, mire van igényed. Utanna lehet nézelődni es matekozni.

Interjut probalhatsz elore is, de ugye nagyobbak az eselyek ha mar ott laksz. Cserebe a lakóhely kornyeken kell keresned melot.

Elso honap a legdurvabb, utanna a példából kiindulva masodik hónap csak 3000 ezerbe kerulne neked. De elfogadod az elso ajanlatot, vagy inkább jobbra vársz?

Mibol finanszirozod egyaltalan a koltozest? Bedobod az osszes tartalekod, esetleg kolcson kérsz?

Nincs jo valasz a kérdésedre, mert nem tudjuk a korulmenyeket elore.

2023. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!