Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha próbaidő alatt nincs...

Ha próbaidő alatt nincs normális hivatalos jelenléti ív a ledolgozott munkaidőről, akkor a videós bejelentkezés a munkahelyről bizonyítja a ledolgozott munkaidőt, ha nem akarnak kifizetni? Mit lehet érdemben tenni?

Figyelt kérdés

A munkáltató azt állítja, hogy csak egy hetet mentem be dolgozni (változó helyű munkavégzés) a két hónapból, a többire szóban fizetésnélküli szabit kértem így be sem osztott munkanapra.


Senki sem vállal erre tanúskodást, hitelt érdemlő munkaidő nyilvántartás pedig nincs, csak ilyen nyomtattot "fecni" abból sem jutok saját példányhoz. Ha jutnék is bárki tud olyat nyomtatni.


Bejelenteni bejelentett, látszik az openél, de ettől még nem kötelező fizetést is adnia, csak ha tudom bizonyítani, hogy dolgoztam is.


Mire van esélyem? Buktam a pénzem?



2023. ápr. 13. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Felmondás, átvernek
2023. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
cool story bro
2023. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ügyfélportálon, a Foglalkoztatással kapcsolatos bejelentések-ben, a Foglalkoztatásommal kapcsolatos adataim-ban, a Biztosítási jogviszonyok részben, hogy milyen adatok vannak. Ugyanis a fizetés nélküli szabadságot a munkáltatónak a szabadság kezdetét követő 8 napon belül be kell jelentenie a NAVhoz.
2023. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A legtöbb munkáltató SZRIK kábé mindenféle bejelentésre mivel szinte nincs is retorzió rá, vagy amire van addigra már fel is számolta a kft-t...


Sokan még az alap havi 08-as bevallásra is szrnak nagyívbe vagy csak fiktívet adnak be, de járulék teljesítés nincs mögötte...

2023. máj. 2. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!