Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai határ mellett munka?

Ausztriai határ mellett munka?

Figyelt kérdés

Ami nekem közelebb lenne, az ha határ mellett lenne munka. (Inkább Szlovák határ mellett, mondjuk Pozsony környéke, stb.)



Viszont csak angolul tudok. Úgy tudom van munka, ahol igazából annyira nem negatívum hogy sosem tanultam németül. 1-2 szót ismerek, de az minimális.


Inkább idény munkát keresnék, úgy is most végzek a szakmámmal, de itthon nem nagyon szeretnék már a nyáron sem dolgozni.


Ötletek, hol lenne érdemes keresgélni? Esetlegesen az sem lenne hátrány, ha szállásal lenne a munka.


Palántázás, kisebb fizikai munka, szobalány munka. Inkább ezek jöhetnek szóba.


Igazából minden, ami a témával kapcsolatos érdekelne. Nem konkrétan munkaajánlás, bár örülnék neki ha tudnátok mondani tippeket, hol keresgéljek. De tudom, a határ mellett talán annyira nem szívlelik a magyarokat. Bízom benne, vannak még csodák. :)



#munka #Ausztria #osztrák #Magyarokkülföldön
2023. ápr. 13. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Perlingernél biztos lesz megint nyárra munka, oda tudsz menni.
2023. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Köszi, esetleg bővebb info róla? Milyen hely?
2023. ápr. 14. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de pár hónapra jobb, mint a semmi.


Wallernban van a hely. Tavaly nekem 1250€ adtak plusz túlóra

2023. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Mennyit dolgoztál egy héten? Milyen munkák vannak?
2023. ápr. 14. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

50-60 óra


Én az üzembe voltam zöldséget válogattunk, de van földi munka illetve fóliába is mennek.

2023. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet egy Mekivel vagy Burger kingel jobban járnál. Hegyesi határ közelében van abból is. Mindig keresnek embert
2023. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ausztral hatosagi igazolvany
2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Komment jelentve, köszi a trollkodást.
2023. ápr. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!