Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetési igény megjelölést...

Fizetési igény megjelölést önéletrajzba vagy inkább e-mailbe érdemes beleírni, ha kérik?

Figyelt kérdés
Illetve, hogyha önéletrajzon belül ott hova? Eleje, vége, mennyire legyen figyelemfelkeltő/központi helyen?

2023. ápr. 14. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Sehova nem érdemes.
2023. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem én inkább az emailbe írnám mindenképpen, ha kérik,hogy jelöljed meg.
2023. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sose szerettem ezeket. Mondják meg mennyit tudnak fizetni azt annyi.
2023. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindenképp kérik, akkor az emailbe. De sokkal jobb, ha kihagyod és majd az interjú utolsó körében közlöd.

Én azt szoktam mondani, hogy "nem szeretnék bérigényt mondani, amíg nem ismerem meg kellően a munka részleteit".

2023. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nulladik lépés kéne legyen mindkét féltől, tehát emailben közölném. Önéletrajz másra való.


#4 Utolsó kört javasló: szép ötlet lenne, de ugyan annyira rossz mikor a munkáltató nem közli előre, és mindkettőtök idejét vesztegeti.

2023. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem,ha kérik, és nem jelölöd meg a jelentkezéskor, az rossz pont, mert "figyelmetlen voltál", figyelmen kívül hagytad, hogy kérték a bérigényt, nem jelölted meg. Szóval egyébként igen, vmit erre mindenképpen reagálni kéne, az is működhet is, de lehet kevésbé jó is; hogyha valaki annyit ír; hogy majd ha megismerte pontosabban a melót, akkor megmond rá egy bérigényt; de tehát teljesen figyelmen kívül hagyni, amikor direkt kérik, szerintem nem jó pont. Én alapból nagyjából valami olyat szoktam , nincsenek nagy igényeim; hogy minimálbér + 5000 Ft. Egyébként most így eszembe jutott, hogy az utazási költséget, ha másik városból járok be, azt nem szoktam beleírni a bérigénybe, szerintem azt nem is kell. Meg amúgy ilyen jelentkezésilapos internetes jelentkezésnél -nemtom kiszámoltam-e már pontosan;pontosan valszeg nem; de nettót kér, oda ilyen 198000 ilyesmit szoktam írni mostanában. De amúgy lehet nemjó, lehet adnának sokkal többet is XD Amúgy pl egyszer mikor az állásinterjún évekkel ezelőtt kérdezték, akkor én bruttó 190 000-t mondtam, és akkor mondták , hogy ott nem annyi, mert alaból minden alkalmazott 260 000 bruttót megkap, térítik teljesen az útiköltséget is, és ha még van plusz bevétel évvégére, akkor még az alapfizuhoz egy 15%-os ilyen bónusz, vagy mi is szokott tudni jönni. Ez nagyjából talán 6 éve volt asszem egy interjún.
2023. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy cégnél bérsáv van. Ott ha keveset mondasz, akkor is felhúzzák a bérsáv aljára. Kis cégnél ha keveset mondasz, akkor ott is maradsz. Rá is faragtam három éve, mikor sok év után újra munkahelyet váltottam, hogy bemondtam 650-et, amit meg is kaptam, aztán kiderült, hogy nagyon alullőttem és nem én voltam pofátlan, hanem az előző helyen voltam kegyetlenül alulfizetve.
2023. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Számvitelhez nem kell matektudás :)
2023. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!